En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Affet 658. Bölümü ile Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 3 Aralık, 08:36'de eklendi

Bahar ve Kemal kötü günleri geride bırakarak mutluluklarına kaldıkları yerden devam ederler. Ancak Aslı olarak bildiği İnci’yle henüz yüzleşmemiş olan Kemal’in içi rahat değildir. İnci büyük aşkı Kemal’e kavuşmak için sabırsızlanır. Öte yandan Leyla’ya ulaşmak için Kader’i kullanan Sait, Kader’i istemeye gelir.
Feride’ye kendisini affettirmek isteyen Cüneyt, Feride’yle baş başa kalabilecekleri bir sürpriz hazırlar. Karı koca uzun zamandan sonra birlikte vakit geçirmenin keyfini yaşarken, birbirlerine söyleyecekleri çok sözleri vardır. Yıllar sonra kızlarını bulan Aziz ise yeniden bir aile olmak ister.

Yayın Günü : 4 Aralık PERŞEMBE
Yayın Saati : 16.30 – YENİ BÖLÜM

PROJE TASARIM: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), ÖZGÜN ÇOBAN (Tunç), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU ATALAY (Sevgi), ZEYNEP AYTEK METİN (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), KEREM POYRAZ KAYAALP (Berat), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), HASAN ÇAĞDAŞ KILIÇ (Sait).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE, YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : GÜRSEL ATEŞ, MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,660 saniyede yüklendi.