En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Böyle Sev Dizisi – Trt1

Dizi Arşivi 27 Şubat, 05:20'de eklendi

Beni Böyle Sev 89. Bölümü ile Final Yapıyor

Ömer ,Haluk ,Mazhar ve Deniz’in kurduğu mimarlık ofisi Mazhar’ın yaptırdığı okul sayesinde kısa sürede ünlenir. Hacer’in annesi olduğunu söyleyen bir kadın Ömer ve Ayşem ile konuşmaya gelir. Konuşmaları duyan Hacer yıkılmıştır. Gizlice kaçar. Reyhan ve Mazhar evlenince oturacakları evi aramaya başlarlar. Ancak hiç birisi içlerine sinmez. Reyhan’ın ev konusunda başka bir fikri vardır. Menteş Seval’e evlenme teklif eder. Ancak bu Tolga’nın hiç hoşuna gitmez. Aylin Metin’in kayıp ailesini bulmuştur. Bu Metin için büyük sürpriz olur. Sevince bir mektup bırakmışlardır. Mektuptaki haber Sevinci delirtir. Ayşem ve Ömer’in evlilik yıl dönümüdür. Onlar unutmuştur. Ancak dostları unutmamıştır. Ayşem ve Ömer’e sürpriz kutlama hazırlarlar.

Beni Böyle Sev 89. ve Final Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız

“Beni Böyle Sev” Dün gece #TeşekkürlerBBS Etiketi ile Final Yaptı

beni-boyle-sev-final3 sezondur izleyicileri ile Trt1 ekranında buluşan Beni Böyle Sev dizisi oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahipti. Dizinin 89. bölümünün final olacağı duyurulmasından sonra bir çok izleyici isyan etti ama dizi mutlak sondan kaçamadı. Dün gece #TeşekkürlerBBS  etiketi ile Twitter’da yayınlanan mesajlar neticesinde beni Böyle Sev kısa sürede tt listesine girmeyi başardı.

İşte #TeşekkürlerBBS  etiketi ile izleyicilerin veda mesajları

Hayattan beni böyle sev’i alın. Geri neyi kalır ki?
@beniboylesevtv #TesekkuerlerBBS

Finalde Edayada yer verdiğiniz için teşekkür ederiz,sonlarında ZeyTol eski sahneleri vardı.#TeşekkürlerBBS

#TeşekkürlerBBS bize aşkın imkansiz olmadiğini, dostluğu,yardîmseverliği anlattiğin için..@beniboylesevtv @bskyapim

Keyif alarak izlediğim,kaliteli bir diziydi final olmasaymış keşke ! yinede #TeşekkürlerBBS

Unutur muyuz  #Repost zeynepcamci__fan ・・・ BBS ASLA UNUTULMAYACAK! :(#TeşekkürlerBBS

Son bölüm az gelmiş olacak ki rüyamda devamı vardıbenim final sahnemde eski & yeni tüm ekip Ayşemlerin evinde toplanıyordu #TeşekkürlerBBS

#TeşekkürlerBBS bitmeyeydin iyiydi.. Ne güzel de moral veriyordun bizlere. Her güzel olan şey bitmek zorunda mı? Dizi içn Oyunculara Tşkr

#TesekkuerlerBBS ne güzel bir klip hazırlamışsınız ellerinize sağlık..tüm kadro,muhteşemdi”

Çok alışmıştık biz yeni bölümleri beklemeye,setten fotoğraflar görmeye,her hafta etikete katılmaya, ne gerek vardıki bitmeye #TeşekkürlerBBS

Suana kadar BBS kliplerinde çalan şarkılardan herhangi birini duyduğum zaman aklıma ilk ve anında gelen şey BENİ BÖYLE SEV #TeşekkürlerBBS

Beni Böyle Sev Oyuncuları Neden İsyan Etti?

Sosyal Medyanın fenomen dizisi “Beni Böyle Sev ”in oyuncuları sosyal medyada çıkan dedikodulara isyan ettiler.

Son yılların en istikrarlı ve en başarılı dizilerinden biri olarak televizyon tarihine geçen “Beni Böyle sev” hakkında sosyal medyada asılsız çıkartılan dedikodular hem dizinin hayranlarını hem de oyuncularını adeta isyan ettirdi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller “TRT ekranlarında yayınlanmaya başladığımız ilk gün itibariyle sosyal medya üzerinde inanılmaz bir sahiplenme  ve hayran kitlesi oluştu. Fakat son zamanlarda sosyal medyada dizimiz  hakkında bazı çevrelerce hoş olmayan dedikodular çıkartılmaya başlandı. Biz en güzel cevabı yayın gecemizde aldığımızı reytinglerle veriyoruz ama hem hayranlarımız hem de oyuncularımız bu dedikodulardan rahatsız olmaya başladılar. Bu açıklamayı son defa yapıyoruz hakkımızda çıkartılan bütün söylentiler asılsızdır, bu spekülasyonlar bizim gücümüze güç katmaktadır” dedi.

“BENİ BÖYLE SEV” SETİNDE RESİM KURSLARI BAŞLADI

Beni Böyle Sev 76. Bölüm 008TRT1 ekranlarının ve sosyal medyanın fenomen dizisi “Beni Böyle Sev ”in setinde güzel işler olmaya devam ediyor.

Geçen yıl kitap okuma ve engelli vatandaşları sette misafir etme gibi projeleri hayata geçiren oyuncu, teknik ve yapım ekibi bu yılda sette boş zamanlarda resim kurslarına başladı.

Dizinin başrol oyuncularından Güven Kıraç’ın bir süre önce açtığı resim sergisinden sonra ortaya atılan bu projeye oyuncular destek verince Güven Kıraç resim sanatına ilişkin bilgilerini genç kadroya aktarmaya başladı.

Sette buldukları her fırsatta Güven Kıraç ile bir araya gelen oyuncular usta oyuncunun tecrübesinden faydalanmak için resim yapmaya başladılar.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller “Her sezon bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyoruz. Bu yıl sezon sonuna bir sürpriz hazırlayalım istedik. Oyuncularımızı Güven Kıraç’tan resim yapma sanatı becerilerini öğrenmeye çalışıyorlar. Yeni yılda oyuncularımızı bu becerilerini bir tual üzerinde gösterecekler onların fırçasından çıkacak bu çalışmayı bir vakfa hediye edeceğiz” dedi.

“BENİ BÖYLE SEV” SETİNDE GOLF TURNUVASI

Güven Kıraç

Güven Kıraç

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi “Beni Böyle Sev”in setinde şu sıralar Golf oynama merakı başladı.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı üniversitede bulunan sanal golf sahasında çekim aralarında antrenman yapan oyuncular işi golf turnuvası düzenlemeye götürdüler.

Golf sporuna yakın ilgi duyan Güven Kıraç sayesinde başlayan golf oynama tutkusu kısa sürede oyuncular arasında baş gösterdi.

Yapımcı Başak Bingüller tarafından ortaya konan yurt dışı tatil ödülü için önümüzde ki hafta sette mini bir turnuva düzenlenecek .

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller “ Güven abi set aralarında simülasyon golf sahasında çalışma yaparken diğer oyuncularda bu işe merak sardı. Bizde olay daha heyecanlı bir hale gelsin istedik ve Beni Böyle Sev oyuncuları arasında ödülü bir hafta sonu tatili olan turnuva organize ettik. Görünüşe bakılırsa şampiyon belli ama kadro yine de hünerlerini göstermek istiyor” dedi.

Beni Böyle Sev İzleyenler Kazanacak

Aşğer Saldıran ve zeynep Çamcı

Aşğer Saldıran ve zeynep Çamcı

Dizinin hayranları arasında yayın saatinde sosyal medya üzerinden yapılan yarışmalarda imzalı resim, oyuncularla buluşma, dizi setine ziyaret, oyuncuların imzaladığı dizinin müzik albümü gibi hediyeler dizi fanatiklerine sunuluyor.

Her Pazartesi akşamı saat 19.50’de ekrana gelen “Beni Böyle Sev”i dikkatli izleyenler için dizinin sosyal medya hesaplarından sorular soruluyor, bu sorulara en hızlı ve doğru cevap verenler hediyeler kazanıyorlar.

Diziye ilişkin çeşitli promosyon  ürünleri geliştirdiklerini ve bunları seyirciye ulaştırmak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyleyen yapımcı Başak Bingüller “dizi yayına girdiği andan itibaren sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bir yarışma başlatıyoruz ve yayınlanan bölümle ilgili sorular yöneltiyoruz, sorularımıza en hızlı ve doğru cevap verenler ödüllerimizi kazanıyorlar” dedi.

Üçüncü sezonuna başlayan ve her geçen gün sosyal medyada çığ gibi büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan “Beni Böyle Sev”in fanatikleri yapılan bu uygulamadan oldukça memnunlar.

Beni Böyle Sev Fanları Seti Ziyaret Etti

Eda Ece

Eda Ece

Üzerlerinde sosyal medya hesaplarının yazılı olduğu pankartlar ile çekimlerin yapıldığı üniversiteye giden fanlar oyuncular tarafından karşılandılar.

Bir yandan çekimleri izleyen dizi hayranları set aralarında oyuncularla sohbet edip fotoğraf çektirdiler.

Diziye bu sezon katılan ve kısa sürede dizinin göz bebeği haline gelen Eda Ece hayranları ise uzun süre setten ayrılmadı.

Sette çok sıkı dostluklar kurduğunu ve hiç yabancılık çekmediğini söyleyen Eda Ece “diziyi işim gereği takip ediyordum ama buraya geldiğimde gördüm ki bu ekibe katılmakta geç kalmışım” dedi.

Dizi hayranları ile oyuncuları set ortamında buluşturmaya devam edeceklerini söyleyen Yapımcı Başak Bingüller “bize ulaşan talepleri değerlendirip uygun zamanlarda bu buluşturmaları sürdüreceğiz, bu buluşmalar hem set çalışanlarımıza hem de dizi hayranlarına moral oluyor” dedi.

Beni Böyle Sev Dizisinin Replikleri Duvar Yazısı Oldu

Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı

Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı

Dizinin fanları tarafından oluşturulan sayfalarda her hafta diziden alınan replikler günlük duvar yazısı olarak paylaşılıyor ve binlerce kişi tarafından beğeniliyor.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller “Dizinin fanları her hafta dizinin içinden yeni birşey üretip paylaşıyorlar. Kısa sürede örgütlenmeleri, bu konulara zaman ayırmaları ve her hafta arkamızda olmaları bize güç veriyor” dedi.

Önümüzde ki günlerde dizi oyuncuları ile Üniversitelerde panellere katılmaya başlayacaklarını söyleyen yapımcı Başak Bingüller, aynı zamanda dizinin müziklerinden oluşan albümün imza etkinliği için yıl sonuna kadar 10 şehirde dizinin hayranlarıyla buluşacaklarını söyledi.

İşte Beni Böyle Sev’in fanları tarafından duvar yazısı haline getirilen replikler;

Ekmek gibi ellerin var ,sıcacık seni niçin sevmeyeyim

Aslında korkman iyi bir şey Mezarlıktan korkman. Bir insan mezarlıktan korkuyorsa en kıymetlisini kaybetmemiştir.

Koy başını dizimin üstüne sen rüyalarına dal ben cennet güzelliğine.

Hergün yeniden aşık oluyorum sana o kadar güzelsinki konuşsam kelimeler kıskanacak seni.

Beni ömrümün sonuna kadar hep çok sev olurmu çimengöz ne kadar çok sevdiğini tahmin bile edemeyeyim.

Gitmeni anlıyorum dönmeyişini anlamıyorum Reyhan.

Orhan Baba’ klasikleşen şarkısı ‘Beni Böyle Sev’ TRT1 ekranlarında başlaması planlanan yeni gençlik dizisine isim oluyor.

Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı dizide yönetmen koltuğunda Cem Tabak oturuyor. dizinin çekimleri yakın zamanda başlayacak.

Yeni yılın ilk aylarında ekrana gelmesi beklenen gençlik dizisinin kadrosu ise sır gibi saklanıyor.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

vuqar 11 Kasım 2014

beni boyle sev dizisi ne zaman olacaq , tekrari ne zaman?

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da63 sorgu var. 1,096 saniyede yüklendi.