En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Böyle Sev’de Ayşem’in Bebeğine 1 Milyon İsim

Dizi Magazin 23 Ocak, 04:13'de eklendi

Pazartesi akşamları TRT1 ekranına damga vuran “Beni Böyle Sev” de bebek heyecanı başladı. Dizinin sevilen karakteri Ayşem’in rol gereği doğacak bebeğine sosyal medya üzerinden 1 milyon mesajla isim önerinde bulunuldu.
BSK Yapım tarafından yapılan açıklamada “sosyal medya üzerinde kemikleşen bir hayran kitlemiz var, her bölüm yorumlarıyla, mesajlarıyla bize destek veriyorlar. Zeynep Çamcı’nın oynadığı “Ayşem” karakterinin dizide bir bebeği olacak, geçen hafta yayınlanan bölümde bu bebek için bir isim düşünülüyordu ki sosyal medyada adeta fırtına esti. Beni Böyle Sev fanları sayfamızı adeta mesaj yağmuruna tuttular ve bebek için isim önerisinde bulundular. Tam 1 milyon mesaj aldık ve gönderilen isimler arasından eleme yaparak bazı isimler belirledik. Yeni bölümde bu isimleri dillendireceğiz ve en çok mesaj alan isim Ayşem’in doğacak bebeğinin ismi olacak” dendi.
26 Ocak Pazartesi akşamı 44. Bölümü ekrana gelecek olan dizide beni Böyle Sev fanlarının gönderdiği isimler arasında seçim yapılacak ve seyirciye yine sürpriz hediyeler dağıtılacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,752 saniyede yüklendi.