En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Böyle Sev’in 15. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 17 Mayıs, 19:05'de eklendi

beni-böyle-sevOrhan Gencebay’ın şarkısıyla isim babalığı yaptığı, güçlü kadrosu ve sıcacık hikayesi ile pazartesi günlerinin fenomeni Beni Böyle Sev 20 Mayıs 19.50’de 15.bölümü ile ekrana geliyor.

Ömer, Safiye’den duyduklarını sorgulamak üzeri telaşla annesine gider. Bu arada Ayşem, Ömer’in neden yengesiyle konuştuğunu öğrenmeye çalışır.
Geceleri çalışmaya başlayan, gündüzleri de derslere ve sınavlara giren Ömer, Ayşem’e neredeyse zaman ayıramaz olmuştur. Bu durumdan huzursuzlanmaya başlayan Ayşem, Ömer’in planladıklarını öğrendiğinde tam anlamıyla şaşkına döner.
Nail, yaşadığı şoktan sonra açacakları köfteci dükkanına odaklanır. Ancak hâlâ bilmediği gerçekler vardır ve onun için yeni bir şok dalgası adım adım yaklaşmaktadır.
Nezih’in kardeşi Semih, bir süre onunla kalmak üzere yanına gelir. Ancak yaşananlardan sonra kardeşiyle kalabileceği bir evi olmayan Nezih, zorda kalır. Haluk’un telkiniyle tekrar Reha’nın evine girerler. Nadide’yle kavga eden Reha, bu sırada aynı eve gelir ve işler karışır.
Öte yandan Ömer’in yurtdışında yaşayan halası sürpriz bir şekilde çıkagelir. Evlendiğinden habersiz olduğu yeğeni Ömer’in, nasıl böyle ani bir karar verdiğine çok şaşırmıştır.

Beni Böyle Sev”de Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Erdem Akakçe, Selen Uçer, Bala Atabek, Burcu Altın, Fatih Koyunoğlu, Meral Asiltürk, Mert Turak gibi oyuncular bulunuyor.
BSK YAPIM adına Çağrı Bingüller ve Başak Bingüller’in yapımcılığını üstlendiği Beni Böyle Sev her pazartesi 19.50’de Türkiye’nin televizyonu TRT 1 ve TRT 1 HD’de

Beni Böyle Sev 15. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-HHjAhFiFMo[/youtube]

Beni Böyle Sev 15. Bölüm Resimleri

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,310 saniyede yüklendi.