En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Böyle Sev’in 18. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri 6 Haziran, 23:32'de eklendi

Beni Böyle Sev 18. Bölüm izle 003Ayşem ve Ömer, Nadide’nin ansızın çıkıp gelmesinin şokunu yaşamaktadırlar. Nadide, Ömer’in Ayşem ile evlenmesinden dolayı Reha’nın sürekli kendisini suçladığını söyler. Ömer annesinin durumuna üzülmekte, Ayşem ise olanlardan kendini sorumlu tutmaktadır. Üstelik ne yapsa Nadide’ye yaranamamaktadır.

Reha sinsi planlarının tıkır tıkır işlemesinden gayet memnundur. Eda ise Nail’i tanımaya başlayıp Ayşem ile diyaloglarına şahit oldukça, içten içe, bu aileye karşı nefret etmenin yersiz olduğu duygusuna kapılmaktadır.

Seda, Fahriye ile Reyhan’ın yanına yerleşmiştir. Ancak Ayşem’in daha önce kaldığı odada kalmaktan pek hoşnut değildir. Öte yandan ablasından kalan şirketteki problemler Seda’nın boyunu aşmaya başlamıştır. Tam bu sırada Furkan imdadına yetişir ve beraber çalışmaya karar verirler. Bu arada Seda garip bir olay yaşar; cüzdanından bir miktar para kaybolur.

Furkan’a olan ilgisini saklamaya çalışan Fahriye, onun gözünün Seda’da olduğunun farkında ve çaresizlik içinde kıvranmaktadır.

Nezih ve Reyhan ilk buluşmalarını yaşarlar. Ne yazık ki romantik başlayan buluşmada aksilikler iki gencin yakasını bırakmaz. Reyhan her şeye rağmen mutludur; yanında Nezih varken gerisi hiç önemli değildir.

Nadide, Ömer’in yanında Ayşem’e iyi davranmakta fakat Ömer yokken zavallı kıza kök söktürmektedir. Ayşem giderek bunalmaya başlamıştır, yine de sesini çıkarmaz, saygıda kusur etmemeye özen gösterir. Ömer biricik annesinin üzülmesine daha fazla dayanamaz ve babasıyla konuşmaya karar verir.

Yapımcılığını Çağrı Bingüller ve Başak Bingüller, yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı dizi TRT ekranlarında olacak. Dizinin başrollerinde Alper Saldıran (Ömer), Zeynep Çamcı (Ayşem), Güven Kıraç (Nail), Lale Mansur (Nadide), Altan Gördüm (Reha), Erdem Akakçe (Haluk),  Didem İnselel (İnci),  Atılgan Gümüş (Kerem), Burcu Biricik (Seda),  Mert Turak (Nezih), Bala Atabek (Fahriye), Burcu Altun (Reyhan),  Fatih Koyunoğlu (İlyas),  Meral Asiltürk (Safiye) yer alıyor.

 “Beni Böyle Sev” 10 Haziran Pazartesi günü, saat 19.50’de TRT 1’de…

Beni Böyle Sev 18. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

fatih 17 Haziran 2013

neden 19. bölüm bugün verilmiyor?

ilkeer 17 Haziran 2013

beni boyle sev neden yok ya leylayla mecnunvar hic guzel dil deli oldum ya

Sayfa da60 sorgu var. 1,357 saniyede yüklendi.