En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beni Böyle Sev’in 52. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 21 Mart, 17:55'de eklendi

Beni-Böyle-sev-52.-Bölüm-00003Pazartesi akşamı TRT 1 de ekrana gelecek olan Beni Böyle Sev’in yeni bölümünde oyuncuların kıyafetleri herkesi şaşırtacak.

Dizinin sevilen oyuncuları bu defa ekrana kılık değiştirmiş olarak gelecekler. Çekimlerde yeni kostümleriyle oldukça neşeli bir görüntü çizen oyuncular hayranlarını bu yeni görüntüleriyle adeta şok edecekler.

Hafta içinde Aydın Üniversitesi’nde yapılan söyleşiye katılan oyuncular, öğrencilerin ısrarı üzerine bu hafta ekrana gelecek bölümde yaptıkları kıyafet değişimi fotoğraflarını paylaştılar.

Üniversite öğrencilerinin çok beğendiği kıyafet değişimin sebebi hakkında bilgi vermeyip “bölümü bekleyin sürpriz bozulmasın” demekle yetindiler.

Senaryo gereği başlarına gelen talihsiz bir olayı açıca çıkartmak için kılık değiştiren Beni Böyle Sev ekibi bu görüntüleriyle haftaya yine damga vuracaklar.

BENİ BÖYLE SEV / 52. BÖLÜM ÖZETİ

Yapım                                   :BSK YAPIM (Çağrı Bingüller – Başak Bingüller)

Yönetmen                          : Cem Tabak

Senaryo                            : Hakan Haksun

Yayın Kanalı                       : TRT 1

Yayın günü                         : 24.03.2014

Yayın Saati                          : 19.50

Oyuncular                          : Alper Saldıran (Ömer) – Zeynep Çamcı (Ayşem) – Erdem Akakçe (Haluk)

Bala Atabek (Fahriye) – Yusuf Akgün (Furkan) – Umut Kurt (Mazhar)

Burcu Biricik (Seda) – Selen Uçer (Eda) – Burcu Altın (Reyhan)

Fatih Koyunoğlu (İlyas) – Meral Asiltürk (Safiye) – Cem Avnayım (Burak)

Ve

Altan Gördüm (Reha)-Lale Mansur (Nadide)-Güven Kıraç (Nail)

 

Reha’nın tehdidi Ayşem ve Ömer’i şaşkına çevirir. Masrafların altından nasıl kalkacaklarını bilemezler fakat pes etmeye niyetleri yoktur.

İşleri iyice bırakan Reha Burak’ın her dediğini onaylar. Şirketin eski çalışanı Akif kimseye sözünü dinletemediği için son olarak Nadide’yi uyarmaya çalışır .

Feridun’un dolandırdığı tek kişinin kendisi olmadığını öğrenen Fahriye ondan intikamını almak için harekete geçer. Hep beraber Mazhar’ın planını uygulamaya geçirirler.

Burak’ın yalanlarına inanan Seda, Furkan’a mesafeli davranmaya başlar. Furkan bir terslik olduğunun farkındadır .

İlgin Bili’nin rehberliğinde Reyhan’ın evinde bir seans düzenlenir. İlgin’in bütün anılarını kaybetmesine sebep olan hamlesi Reyhan’ı dehşete düşürür. Bir de üstüne Mazhar’ın gülme krizine girmesiyle Reyhan zıvanadan çıkar…

Eda ve Nail Ayşem onay verdikten sonra rahatlamış, yeni yetme aşıklar gibi mutludur. Safiye kıskançlıkla onların mutluluğunu seyreder. Nail’in Eda’ya gösterdiği incelikleri İlyas’tan görememenin sıkıntısı içindedir. Hayatının en mutlu günlerini yaşayan Eda yine korkunç sesler duymaya başlar.

Arkası kesilmek bilmeyen isim önerileriyle bunalan Ayşem ve Ömer buna bir son vermeye karar verir. Bütün öneriler arasından kura çekilmesini isterler, herkes kabul eder. Kuradan beklenmedik bir isim çıkar…

Beni Böyle Sev 52. Bölüm Fragmanı

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=s_CQwUIQhqE[/youtube]

Beni Böyle Sev 52. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 0,937 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort