En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Beş Kardeş 3. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 28 Şubat, 12:03'de eklendi

Kanal D’nin,  yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaryosunu ünlü senarist Onur Ünlü’ nün yaptığı, başrollerinde; Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Merve Ateş, Eylül Su Sapan, Merve Dizdar, Ayşen Gruda, Sabriye Kara, Kuzey Yücehan, Zeynep Kızıltan, Ercü Turan, Vedat  Erincin, Köksal Engür, Serhat Talay, Banu Fotocan, Erşan U. Ölmez,  Ahmet Kaynak, Eren Şahin, Tevfik Yapıcı ve Ziya Çiçek’in yer aldıkları yeni dizisi “Beş Kardeş” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Sait, Nazım ve Canan serbest bırakılır  ama Kudret ve Fahriye nezarette baş başa kalmıştır. Sait Melike’yi alıp eve gelir ve Fahriye’ yi içerden çıkartmak için elinden geleni yapar.  Turgut ,Şevval’in peşindedir ve tekrar buluşup derdini anlatmaya çalışmaktadır. Ama bunu nasıl yapacağını kendi de bilmemektedir.  Orhan, abisi Turgut’un da Şevval’in peşinde olduğunu anlamış ve bu sebeple bunalıma girmiştir. Aziz çiftlikte temiz bir dayak yemiş ve ahıra kapatılmıştır. Bahtiyar Bey’ in kardeşi   Nazlı’ nın yardımı ile kaçar ve beraber eve gelirler.Nazım bir ayağı alçıda, Hasan’ın eski eşi Deniz’ i takibe devam ederken araya yine şiirler girer. Fakat akşam eve döndüğünde Hasan’ ın yaralı bir halde onu beklediğini görür.Sait kardeşlerini toplar ve Fahriye’yi nezaretten çıkarıp götüren Suat’ın evini basmaya gider.

Sait, Fahriye’ye Canan’ı nasıl anlatacak? Canan’ ı söz verdiği gibi istemeye gidecek mi?

“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile 02 Mart Pazartesi günü 20:00’de Kanal D’de ….Sakın Kaçırmayın

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle

Yapım                                    : Ay Yapım

Yapımcı                     : Kerem Çatay

Yönetmen                 : Onur Ünlü

Senaryo Uyarlama  : Onur Ünlü

Uygulayıcı Yapımcı : Esi Gülce

Görüntü Yönetmeni           : Eyüp Boz

Sanat Yönetmeni    :Hasan Doğan

Oyuncular                :Serkan Keskin(Sait), Osman Sonant (Orhan), Tansu Biçer (Turgut), Nadir Sarıbacak (Nazım), Fatih Artman (Aziz), Serdar Orçin (Kudret), Melisa Sözen (Fahriye), Nihal Yalçın (Canan), Ece Dizdar (Şevval), Gizem Erdem (Deniz),Merve Ateş (Melike), Eylül Su Sapan (Nazlı), Merve Dizdar (Fatma), Ayşen Gruda (Mukadder), Sabriye Kara (Asiye), Kuzey Yücehan (Hasan), Zeynep Kızıltan (Yasemin), Ercü Turan (Şehsuvar), Vedat Erincin (Kahya), Köksal Engür (Osman Amca), Serhat Talay (Hakkı), Banu Fotocan (Necla),Erşan U.Ölmez (Efkan), Ahmet Kaynak (Taşkın), Eren Şahin (Birol), Tevfik Yapıcı (İrfan), Ziya Çiçek (Berber Çetin)

Yayın Tarihi :02 Mart Pazartesi /2015

Yayın Saati  :20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,410 saniyede yüklendi.