En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Big Brother Türkiye 9. Eleme Gecesi Pazar Star’da

Tv Magazin, Tv'de Bu Hafta 28 Ocak, 19:18'de eklendi

Big Brother Türkiye’ evinin 9. elemesi bu akşam gerçekleşecek. ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Rezan, Sinan ve Alphan oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, bu akşam ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak.

EV HALKI, GÖKÇEN YA DA REZAN’IN GİTMESİNİ İSTİYOR

Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenenler bu kez; 4’eroy ile Gökçen ve Rezan oldu. Sinan, 3 oy ile evden gitmesi istenen üçüncü isim olurken, dördüncü isim için ise, Alphan ve Hüseyin’e 2’şer oy ile eşit sayıda oy çıktı. ‘Big Brother’, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Arsel’e verdi. Arsel, tercihini Alphan’dan yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 9. haftanın eleme listesi Gökçen, Rezan, Sinan ve Alphan’dan oluştu.

GÖKÇEN 7. KEZ ELEME LİSTESİNDE

Big Brother Türkiye’nin 9. haftasında; Gökçen 7’nci, Rezan 4’üncü kez eleme listesinde yer alırken, Sinan 2. kez yer aldı. Alphan da eve geri döndükten sonra bir kez daha eleme listesine girdi. Bu akşam (Pazar), dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

İZLEYİCİLER KİMLERİ KORUYACAK?

Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Cuma günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam (Pazar) sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Yayın Günü: 31 Ocak Pazar

Yayın Saati: 22.15 / Yeni bölüm -10.blm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,297 saniyede yüklendi.