En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Big Brother Türkiye Eleme Gecesi 16 Ocak Cumartesi Star’da

Tv'de Bu Hafta 14 Ocak, 22:14'de eklendi

‘Big Brother Türkiye’de eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Rezan, Emrah ve Hüseyin oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, bu akşam ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak.

GOKCEN_FRONTEV HALKI, ‘GÖKÇEN GİTSİN’ DEDİ

Hafta içinde, ev halkının ikişer isim söyleyerek yaptığı oylama sonucunda, ‘Big Brother Türkiye’nin 7. haftasının eleme listesi; Gökçen, Rezan, Emrah ve Hüseyin’den oluştu. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim ise bu kez, 6 oy ile Gökçen oldu. Listedeki Rezan’a 4, Hüseyin ve Emrah’a da 3’er oy çıktı.

  1. HAFTADA, 6. KEZ ELEME LİSTESİNDE

EMRAH_FRONT‘Big Brother Türkiye’nin 7. haftasında; Gökçen 6’ncı, Rezan ve Emrah 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Hüseyin ise ilk kez yer aldı. Bu akşam (Cumartesi), dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

REZAN_FRONTEN AZ OY ALAN EVE VEDA EDECEK

Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam (Cumartesi) sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

HUSEYIN_FRONTAsuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ Cumartesi akşamı özetsiz yeni bölümüyle, 21.30’da Star’da.

 

Yayın Günü: 16 Ocak Cumartesi

Yayın Saati: 21.45 / Yeni bölüm -8

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 1,261 saniyede yüklendi.