En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Big Brother Türkiye’de 8. Hafta kim Veda Edecek?

Tv Magazin, Tv'de Bu Hafta 22 Ocak, 13:09'de eklendi

Big Brother Türkiye’ evinin 8. elemesi bu akşam gerçekleşecek. Big Brother Türkiye  haftanın finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Rezan, Seda, Funda ve Hüseyin oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, bu akşam eve veda edecek.

 ‘ÇARK GÖREVİ’NDE ELEME LİSTESİNE GİRDİLER

Big Brother Türkiye’nin geçtiğimiz cumartesi akşamı ekrana gelen ‘Haftanın Finali’ bölümünde,  ‘Big Brother’ın ev halkına verdiği ‘Çark’ görevinde ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan İdil, Seda’nın elenmesini istemiş, ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan diğer isim olan  Seda da Rezan’ın ismini söylemişti. ‘Çark’ görevi sonunda Seda ve Rezan, ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesine giren ilk iki isim olmuştu.

EV HALKI ‘HÜSEYİN VE FUNDA GİTSİN’ DEDİ

8.haftanın eleme listesine girecek son iki kişi için, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının hafta içinde ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenenler; 7 oy ile Hüseyin ve 6 oy ile de Funda oldu. Böylece ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesi; Seda, Rezan, Hüseyin ve Funda’dan oluştu.

SEDA GümüşçüSEDA İLK KEZ ELEME LİSTESİNDE

‘Big Brother Türkiye’nin 8. haftasında; Rezan 3’üncü, Funda ve Hüseyin 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Seda ise ilk kez yer aldı. Bu akşam dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

KADERLERİ İZLEYİCİLERİN ELLERİNDE

‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ Cumartesi akşamı özetsiz yeni bölümüyle, 21.30’da Star’da.

 

Yayın Günü: 23 Ocak Cumartesi

Yayın Saati: 20.00 / Yeni bölüm -9

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,099 saniyede yüklendi.