En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bir Aşk Hikayesi Dizisi Bu Aşkam Fox Tv’de Başlıyor

Dizi Magazin 26 Mart, 10:02'de eklendi
Bir Aşk Hikayesi Dizisi

Bir Aşk Hikayesi Dizisi

HÜZÜNLÜ “BİR AŞK HİKAYESİ”
Bu Akşam FOX’TA, HÜZNÜN VE AŞKIN KAPILARI AÇILIYOR…
Güney Kore’de ve yayınlandığı diğer ülkelerde, seyredenleri adeta büyüleyen o dizi “ Bir Aşk Hikayesi” adıyla Türkiye’ye uyarlandı. ‘BİR AŞK HİKAYESİ’ 26 Mart Salı günü FOX ekranlarında başlıyor…
Başrollerini Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Elçin Sangu ve Yamaç Telli’nin üstlendiği ‘BİR AŞK HİKÂYESİ’ ilk bölümünde, FOX ekranlarında yayınlanan ‘Serap ile Yeni Bir Umut’ programını ve Serap Paköz’ü de konuk ediyor.
Çok anlatıldı ilk bakışta aşık olmak ve aşk uğruna her şeyden vazgeçmek. Ya son bakışta aşık olmak ve sonsuza dek yitirmek… Ve hayatta her şeyini kaybetmiş bir adamın mutluluğa ilk kez yaklaştığı o an’ın aslında son an olması.
Hikaye, Korkut Ali (Seçkin Özdemir)’nin verdiği bir röportajla başlıyor. Bebekken Almanya’daki bir aileye evlatlık verilen Korkut Ali onu evlatlık veren ailesini diğerlerinin aksine suçlamıyor ve hala onlara kavuşmanın hayaliyle yaşıyor.Fakat sevgi dolu kalbine rağmen hayat hep yeni sınavlar çıkarıyor Korkut Ali’nin önüne. Annesinden sonra çok sevdiği kadın da zengin bir adam uğruna terkediyor Korkut Ali’yi. Gerçek ailesini bulmak adeta bir yaşam amacı haline geliyor artık Korkut Ali için. Almanya’dan Türkiye’ye gelen genç adam mutluluğu bulacağına inandığı bu yolun sonunda yine ihanet ve acıyla karşılaşıyor. İntikam artık onun için tek mutluluk amacı haline gelmişken aşk onu yine yakalıyor. Ancak bu seferde doğru kişi, yanlış zamanda çıkıyor karşısına.
26 Mart’ta FOX’ta ekranlara gelecek olan “Bir Aşk Hikayesi” Korkut Ali’nin hüzünlü hikayesinin yanısıra, Ceylan’ın umutsuz aşkı ve geçmişin sırlarıyla her yaştan seyirciye hitap edecek.

Yayın günü : 26 Ocak Salı                                                                        Yeni – 1. bölüm

Yayın saati : 19.30   

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,941 saniyede yüklendi.