En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bir Çocuk Sevdim 14. Bölüm Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 15 Aralık, 02:16'de eklendi

Kanal D’nin başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları sevilen dizisi “Bir Çocuk Sevdim”in bu akşam ekrana gelecek bölümü de izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek. Dizinin bu bölümünde; Merve’nin, Sinan’ı arama çabaları sonuç veriyor ve sıra, Mine’yle Sinan’ı buluşturmaya geliyor. Bunu sağlamak için de her yolu deniyor.

Sinan’ın annesi Seda, artık Mine’nin evindedir. Torunu Hasan’a yakın olmak için nasıl bir plan yapacaktır?

Merve’nin, Sinan’ı arama çabaları sonuç verir. Şimdi sıra Mine’yle ikisini buluşturmaya gelmiştir. Ve bunu sağlamak için her yolu deneyecektir.

Turan, gizlice evlenen Erdal ve Funda için ailesine yakışan bir düğün yapacağını bildirir.  Yeni evli çift bu habere çok mutlu olur.

Timur, Mine’nin gönlünü kazanmaya başlamıştır. Mine’ye de oğluna da gözü gibi bakmaktadır. Bir gece Mine ve Timur dışarıdayken Hasan, Merve’yle yalnız kalır. Eve döndüklerinde karşılaştıkları manzara korkunçtur…

Sabahat’e duyduğu aşkla ailesi arasında kalan Turan yol ayrımındadır. Fakat olaylar onun kontrolü dışında gelişecektir. Esmahan bir yandan Emine’yle uğraşırken, öte yandan kocasındaki değişikliğin izini sürer. Emine ise Bekir’le görüşmeye başlar.

 

Yapım                      : TMC film

Yapımcı                   : Erol Avcı

Yönetmen                 : Cevdet Mercan

Senaryo                            : Gaye Boralıoğlu,Sema Ali Erol, Figen Şakacı,Emine Algan, Ümit Kıvanç

Müzik                      : Cem Tuncer,Nail Yurtsever

Oyuncular                 :Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş (Sinan), Çetin Tekindor (Turan), Gülçin Şantırcıoğlu (Sebahat),Şefika Ümit Tolun (Esmahan), Arzu Gamze Kılınç (Süreyya), Onuryay Evrentan (Emine),İnan Ulaş Torun (Erdal), İlayda Alişan (Meryem),Cansu Koç (Funda)

Yayın Tarihi : 16 Aralık Cuma/2011

Yayın Saati  : 20.00

Bir Çocuk Sevdim 14. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uXJ1OwzDiRo[/youtube]

Bir Çocuk Sevdim 14. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,765 saniyede yüklendi.