En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bir Çocuk Sevdim 17. Bölüm Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 12 Ocak, 03:15'de eklendi

BİR ÇOK SEVDİM dizisinin Star’daki ilk fragmanı yayınlandı. Star, yeni trasfer ettiği dizinin yeni bölümü 13 Ocak Cuma akşamı 20:00’de ekrana gelecek. Çetin Tekindor (Turan), Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş’ın  (Sinan) başrollerini oynadığı dizinin 17. bölümü Star’da izlenebilecek. Yeni bölüm öncesi internet için hazırlanan duygu yüklü tanıtım çok konuşulacak.

Bir Çocuk Sevdim, Mine, Sinan ve Timur’un ana eksen olduğu, her türlü aile içi sorunun işlendiği bir aile draması. Orta sınıf bir ailenin 17 yaşındaki kızı hamile kalırsa başlarına neler geleceğini anlatırken, insanın kendisiyle, inançları ve gelenekleriyle hesaplaşmasını da gözler önüne seriyor.  Büyük tutkuların peşindeki sıradışı ruh hallerine temas ediyor… Mine’nin kendisinden 3 yaş büyük ve zengin bir ailenin oğlu olan Sinan’dan hamile kalması olayların da fitilini ateşlemiş, iki genç de kontrol edemedikleri farklı yaşamların içine doğru sürüklenmişti.

16. bölümde Mine, Sinan’a oğlunun babası olduğunu açıklamıştı. Yeni bölümlerde neler olacak? Sinan bundan sonra ne yapacak? Mine’nin kararı ne olacak? Timur’u mu Sinan’ı mı seçecek?  Derin’in Sinan ile ilgili planları nasıl sonuçlanacak? Acı üstüne acı haberlerle sarsılan Mine ve Sinan’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Turan Bey, ailesini ve kendisini tüm bu kötü olaylardan koruyabilecek mi?

Bütün bu sorular, yeni dönemde Star’da yanıt bulacak…

Bir Çocuk Sevdim 17. Bölüm Fragmanı

Bir Çocuk Sevdim 17. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ulya 08 Ocak 2012

super bir dizi bu dizinin reytingi cok tutmasa bile yayindan kaldirmasinlar o kadar guzel bir hikayesi varki Bulent inal gulcan arslan harika

Sayfa da58 sorgu var. 0,796 saniyede yüklendi.