En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bir Deniz Hikayesi Dizisi – Kanal D

Dizi Arşivi 10 Kasım, 02:00'de eklendi

Bir Deniz Hikayesi  dizisinin oyuncuları,Bir Deniz Hikayesi  dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Bir Deniz Hikayesi  dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Zeynep ve Deniz’in Arası İyice Isınıyor..
Hakan ve Reyhan ise Nikah Masasına Oturuyor.

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören,Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi” bu akşam final bölümü ile ekrana geliyor.

Zeynep ve Deniz’in arası oldukça ısınmıştır. Reyhan ve Hakan evlilik işlemlerini hızlandırırlar. Zeynep ne kadar kurtulmaya çalışsa da Semih Azra’nın da işbirliği ile artık iyice hırslarıyla hareket etmeye başlamıştır. Reyhan ve Hakan İstanbul’a yerleşmek konusunda oldukça heyecanlıdırlar. Deniz ise bu duruma çok sevinir. Zeynep Semih konusunda tedirgindir ve öğrendikleri karşısında şok olur. Semih hırsı yüzünden kendi sonunu hazırlamaktadır. Deniz ise nikah günü Hakan’a geçmişe dair yorumlarda bulur Reyhan’ın kulak misafiri olduğu şeyler hayatının akışını değiştirecektir

Sıcak ve samimi hikayesi ile ‘Bir Deniz Hikayesi’ bu akşam final bölümü ile Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın

BİR DENİZ HİKAYESİ 8. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

BİR DENİZ HİKAYESİ 8. BÖLÜM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Deniz Hikâyesi Üzerine

Öncelikle ülkemizin sıkıntılı günler geçirdiği bugünlerde, milletimize başsağlığı, acılı ailelere ise sabır dilemek isterim.

Maalesef ekran bizim için her gün şehit haberlerini aldığımız televizyon, adı gibi kara ekrana dönüştü. Bu yüzden de uzun süredir televizyon izlemek gelmiyordu içimden…

Fakat Salı akşamı, başlayan ‘Bir Deniz Hikâyesi’ sımsıcak, eski Türk sineması tadındaki hikâyesiyle beni kendine çekti.

bir-deniz-hikayesi-1-011Başrollerinde Emre Kızılırmak, Begüm Birgören. Emir Berke Zincidi ve Başak Parlak’ın oynadığı dizinin kurgusu oldukça iyiydi.

Hikâyemiz doktor olmak isteyen Deniz (Emir Berk Zincidi)’in, bize kasabalıyı tanıtmasıyla başlıyor. Buradan kasabanın güzel kızı ve iyi kalpli kızı Reyhan(Başak Parlak)’ın da babası Hakan’a( Emre Kızılırmak) âşık olduğunu anlıyoruz.

Bir_Deniz_Hikayesi_fagmanı.mp4_20150903_001435.759Deniz’in, annesi Zeynep’in(Begüm Birgören)  resmini bulmasıyla, babası, annesi ile aralarında olan tüm hikâyeyi anlatıyor. Nasıl evlendiklerini, nasıl ayrıldıklarını, dedenin kurduğu oyunu…

Anne Zeynep ise evladının yaşadığını bilmemektedir, ona doğarken öldüğü söylenir ve 9 yıl yurt dışında kaldıktan sonra kendi çevresinden iş adamı Semih’le evlenmiş ve yıl dönümü sebebiyle yakın dostlarıyla tekne turuna çıkmışlardır.

bir-deniz-hikayesi-1-007Hakan, Deniz’in de ısrarlarıyla Reyhan’la evlenmeye karar verir, eğlenceli bir kız isteme merasiminin  ardından da nişan töreni olur. Nişanı bulundukları yattan izleyen Zeynep’in, inşallah çok mutlu olurlar, sözü oldukça manidardır. Çünkü sabahında kasabaya inen Zeynep’in oğluyla karşılaşmasıyla, hikâyemiz başlar.

emre kızılırmak- bir deniz hikayesi-002Dizide oyunculuklar genelde iyiydi.  Hikâyemiz zengin kız, fakir oğlan ve onları ayıran acımasız babaçağrışımlarıyla Türk sineması klasiğiyle yazılmış. Erler film imzalı Yumurcak adlı filmle konu olarak paralel bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat reytinglere baktığımızda kanal D için çok da iç açıcı olmadığını görebiliyoruz. Galatasaray ‘ın Avrupa maçının olduğu gün de Aşk Yeniden ve Kaderimin Yazıldığı Gün ikinci sezonlarına başladılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın da kendi hedef kitlesini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Bu yarışa O ses Türkiye’nin de yakında katılacağını da hatırlatmak gerekiyor.

emre kızılırmak- bir deniz hikayesi-003Kanal D maalesef ki bu reytinglerde yükselme olmazsa, dizinin içeriği ne kadar iyi olursa olsun, ekranda fazla tutmaz. Bu yüzden kanal aceleci olmamalı, bol bol tekrarlarını vermeli. Zira bu konuda en iyi kanalın Foks olduğunu söyleyebiliriz. Kanalı her açtığınızda İnadına Aşk dizisiyle karşılaşmamanız mümkün değil. Oysaki bugün Çarşamba ve Kanal D ’de dizinin tekrarı yoktu, gün boş olmasına rağmen…

Güzel hikâyenin uzun sürmesi dileğiyle…

Serpil DAĞÇAYIR

Bir Deniz Hikayesi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Kanal D’nin uzun zamandır ekranlara getireceğini belirttiği ve tanıtımlarını yayınladığı dizisi Bir Deniz Hikayesi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya başladı.

Kanal D’nin uzun zamandır ekranlara getireceğini belirttiği ve tanıtımlarını yayınladığı dizisi Bir Deniz Hikayesi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya başladı.

Bir_Deniz_Hikayesi_fagmanı.mp4_20150903_001435.759

Geçen sene salı ve çarşamba günlerinde yaşadığı reyting sıkıntısını nasıl halledeceğini düşünen Kanal D, bu konudaki ilk hamlesini yaptı.

 

Başrollerinde Emir Berke Zincidi,Begüm Birgören,Emre Kızılırmak,Başak Parlak gibi isimlerin olduğu dizinin yayın tarihi belli oldu.

 

Bir Deniz Hikayesi ilk bölümüyle 15 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün,Aşk Yeniden,Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz,Rising Star gibi sert rakiplere karşı dizinin neler yapacağı şimdiden merak konusu.

 

Anıl Koldaş

Bir Deniz Hikayesi Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Başollerini Emir Berke Zincidi, Emre Kızılırmak ve Begüm Birgören’in paylaştığı, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Kanal D dizisinin yayın tarihi nihayet belli oldu. Merakla beklenen dizi Bir Deniz Hikayesi 30 Eylül Çarşamba akşamı ekrandaki yerini alacak.

bir-deniz-hikayesi

Bir Deniz Hikayesi 30 Eylül Çarşamba Akşamı Kanal D’de!

Bir Deniz Hikayesi Tanıtım Fragmanı Çıktı

Bir Deniz Hikayesi Kanal D’nin yeni sezon işlerinden. Emre Kızlırmak, Emir Berke Zincidi ve Begüm Birgören’in rol aldıkları bir Deniz Hikayesi dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizi tanıtımı ile kısa sürede dünya gündeminde tt oldu.

Emre Kızılırmak “Bir Deniz Hikayesi” Dizisi ile İddialı Geliyor

“Çocuğunu Tek Başına Büyüten Bir Baba Olmak, Kesinlikle zor ve bir o kadar sorumluluğu fazla olan bir durum”

“Aynı şeyler benim başıma gelse, çocuğumu büyütmek ve hayata sımsıkı bağlanmak için tüm gücümle mücadele ederdim”

emre kızılırmak- bir deniz hikayesi-001Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi” nin başrol oyuncusu Emre Kızılırmak, baba olmak üzerine samimi açıklamalarda bulundu.

Yeni sezonun merak edilen yapımlarından olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile buluşmaya
hazırlanıyor. Çekimleri Marmaris Bozburun’ da devam eden dizide ünlü oyuncu Emre Kızılırmak, oğlu Deniz’e
hem annelik hem babalık yapan vefakar ve sevgi dolu bir babayı canlandırıyor.

emre kızılırmak- bir deniz hikayesi-003Gerçek hayatında da yeni baba olan ünlü oyuncu canlandırdığı Hakan karakteri ve babalık hakkında samimi
itiraflarda bulundu.

‘Bir Deniz Hikayesi’ nde oğlunu doğduğu günden itibaren, annesinden ayrı ve tek başına büyütmeye çalışan baba karakterini canlandırıyorum. Hakan karakteri aslında, oğlunun annesinden ayrı kalmasında hiç bir suçu olmayan bir baba, ve tüm zorluklara rağmen oğluna elinden geldiğinden fazlasıyla annesinin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyor. Kesinlikle zor ve bir o kadar sorumluluğu fazla olan bir durum. Gerçek hayatta insanlar, böyle veya farklı türde onlarca olayla karşılaşabiliyor. Aynı şeyler benim başıma gelse tabi ki zorluk çekerdim ama çocuğumu büyütmek ve hayata sımsıkı bağlanmak için tüm gücümle mücadele ederdim”

Begüm Birgören: “Amerika’dan Bir Deniz Hikayesi İçin Döndüm.”

 

 ÖLDÜĞÜNÜ ZANNETTTİĞİ OĞLUNA YILLAR SONRA KAVUŞAN  “ZEYNEP”

 BENİ ÇOK ETKİLEDİ.

 

ÇOCUĞUNA YENİDEN KAVUŞMAK ÇILDIRTICI BİR MUTLULUK OLUR HERHALDE.”

 BR1A7696r

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”nin başrol oyuncusu Begüm Birgören’ den çok özel açıklamalar…

 

begüm-birgören-emre-kızılırmak-002

Yeni sezonun merak edilen yapımlarından olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile

buluşmaya hazırlanıyor. Çekimlerinin Marmaris Bozburun’ da yapıldığı dizide ünlü oyuncu

Begüm Birgören, öldü zannettiği oğlu Deniz ile yıllar sonra karşılaşan Zeynep karakteri olarak

karşımıza çıkıyor.

BR1A7739r

Bu rol için Amerika planlarını yarıda bırakıp yurda dönen ünlü oyuncu canlandırdığı Zeynep karakteri

ile ilgili şunları söyledi; “Günlerdir bunu düşünüyorum. Çocuğunu kaybetmek başlı başına tarifsiz bir ıstırap, insanın bence yaşamadan empati kuramayacağı çok derin bir acı. Eşinin ardından dul yada anne babasını kaybedenler için öksüz-yetim diyoruz da, evlat acısı yaşayan biri için ve acısını tarif etmek söylenen bir kelime, tanım yok. Acının büyüklüğü hakikaten tarifsiz. Tüm inancını sarsan ve hayata devam etmenin manasının kalmadığı, her şeyin öncesinden daha soluk ve karanlık olacağı bir döneme girmiş biri için çocuğuna tekrar kavuşmak nasıl bir minnet, sevinç duygusu olur hayal edemiyorum ben açıkçası. Çünkü onca senedir kayıp olsa, o da bambaşka bir ruh hali, Araf’ta kalmışlık ama umut etmeyi sürdürürsünüz, içinizdeki ateş tamamen sönmez, çırpınırsınız yavrunuzu bulmak için. Öldüğüne inandıktan sonra, bir de bu acıyla senelerce yaşadıktan ve kabullendikten sonra ona yeniden kavuşmak çıldırtıcı bir mutluluk olur herhalde.”

begüm-birgören-emre-kızılırmak-001

Dizinin genel hikayesi ise şöyle;

Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.

 

Sıcacık hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile ekrana gelecek olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül’de Kanal D’de.

Bir Deniz Hikayesi Dizisinden Yeni Haberler

Hayatın Ayırdığı Bir Aile,Oğlunu Annesiz Büyütmek Zorunda Kalan Bir Baba…

Sıcacık Öyküsü ve Güçlü Oyuncu Kadrosu İle

“Bir Deniz Hikayesi” Eylül’de Kanal D’de Başlıyor.

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

bir-deniz-hikayesi-003Çekimlerine Ağustos ayında İstanbul’da başlanan ve yeni sezonun merak edilen yapımlarından “Bir Deniz Hikayesi” ’nin ilk fotoğrafları basın ile paylaşıldı. Dizinin başrol oyuncularından Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi ile gerçekleştirilen konsept fotoğraf çekimleri Ağva’da gerçekleştirildi. Mehmet Turgut objektifine birlikte poz veren oyuncular yüksek enerji ve uyumları ile dikkat çektiler.

Eylül’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Bir Deniz Hikayesi” ’nin genel hikayesi ise şöyle;

bir-deniz-hikayesi-002Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.

Emre Kızılırmak ve Begüm Birgören bir-deniz-hikayesi-004Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                                               : Erler Film

Yapımcı                                 : Türker İnanoğlu

Genel Koordinatör              : Yılmaz Ekmekçi

Uygulayıcı Yapımcı             : Cesur Koçak

Yönetmen                            :Aydın Bulut

Senaryo                                :Aylin Süer

Görüntü Yönetmeni                       :Durmuş Sorkut

Sanat Yönetmeni                :Mayıs Sanat

Oyuncular                            :Begüm Birgören (Zeynep), Emre Kızılırmak (Hakan), Emir Berke Zincidi (Deniz), Ozan Çobanoğlu (Ahmet), Başak Parlak (Reyhan), Simay Tuna Küçük (Mahide), Cevdet Arıcılar (Aslan Bey), Caner Kurtaran (Semih), Nihal Koldaş (Sıdıka), Beste Vural (Azra), Duygu Boztepe (Sude), Merve Kızıl (Hale) Mehmet Şahin (Musa), Tuba Kantoğlu (Müdire)

Ozan Çobanoğlu, ‘Bir Deniz Hikayesi’ Dizisinde!

Erler Film’in yeni dizisi Bir Deniz Hikayesi ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Emir Berke Zincidi, Emre Kızılırmak, Begüm Birgören ve Başak Parlak’tan sonra yeni bir isim daha diziye dahil oldu. Son olarak Küçük Ağa dizisinde izlediğimiz Ozan Çobanoğlu kadroda ki yerini aldı.

Bir Deniz Hikayesi Eylül’de Kanal D’de

Ozan Çobanoğlu

Ekranın Yeni Baba-Oğulu: Bir Deniz Hikayesi

Erler Film‘in yeni sezon dizisi Bir Deniz Hikayesidizisinin çekimleri sürüyor. Emir Berke Zincidi,Emre Kızılırmak ve Begüm Birgören‘in rol aldıkları Bir Deniz Hikayesi; annesinden ayrı ve babası ile yaşayan Deniz’in hikayesini anlatacak.

Bir Deniz Hikayesi dizisinde Deniz’i canlandıranEmri Berke Zincidi, dizide babasını canlandıracak olan Emre Kızlırmak ile iyi bir ikili oluşturdular. Birlikte senaryo çalışan ekranın yeni  baba-oğlu eylül ayında Kanal D’de izleyicileri buluşacak.

Emir-Berke-Zincidi,-Emre-Kızılırmak (2)

Emre Kızılırmak Deniz Kaptanı Oldu

Yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak, yeni sezonda iddialı bir projeyle ekranlara geri dönüyor. ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Emre Kızılırmak,bu kezde yapımcılığını ‘Erler Film’in yaptığı yönetmenliğini ise Aydın Bulut’un üstlendiği ‘Bir Deniz Hikayesi’ adlı dizi film ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

EMRE-KIZILIRMAK-(1) Çekimlerine İstanbul’da başlanılan ve ilerleyen günlerde Marmaris Bozburun’da devam edilecek olan projede Kızılırmak, eşinden ayrı olan ve tüm yaşamını çocuğunun mutluluğuna adamış, hayatı denizlerde geçen bir yat kaptanını canlandırıyor. Begüm Birgören ve Emir Berke Zincidi ile birlikte kamera karşısına geçen Kızılırmak, ‘Çok güzel ve bir o kadar da keyifli bir hikaye. Gerçek yaşamımda olduğu gibi bu hikayede de deniz ve su sporlarıyla iç içe olmak büyük bir keyif. Bozburun’daki sahnelerde derin sulara dalış yapma şansım olacak. Buda bana büyük heyecan veriyor’ dedi.

EMRE KIZILIRMAK ve Begüm Birgören

İşte Bir Deniz Hikayesi Dizisi Oyuncuları

Çekimlerine 2 gün önce başlanılan “Bir Deniz Hikayesi” dizisi Eylül ayında Kanal D’de başlayacak olan iddialı yeni sezon projelerinden. Erler Film’in yapımcılığını yaptığı “Bir Deniz Hikayesi” dizisi aynı zamanda oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirecek gibi görünüyor. Bir baba-oğul hikayesinin işleneceği dizide Emir Berke Zincidi’yi bu kez Deniz adı ile izleyeceğiz. Dizide Deniz’in babası Hakan’ı canlandıracak olan isim ise son olarak Kara Para Aşk dizisinde izlediğimiz sevilen oyuncu Emre Kızılırmak.

bir-deniz-hikayesi

Geçtiğimiz sezon Kaçak dizisinde izlediğimiz Begüm Birgören’de diziye dahil olan bir diğer isim. Dizi için yurt dışından gelen Birgören “Bir Deniz Hikayesi”dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek.

Genç oyuncu Başak Parlak’da dizinin önemli kozlarından. Bir çok başarılı dizide izlediğimiz genç oyuncu “Bir Deniz Hikayesi” dizisinde Reyhan’ı canlandıracak.

Duygu yüklü ve eğlenceli bir aile dizisi olacak olan “Bir Deniz Hikayesi” dizisinin yönetmeni ise Aydın Bulut.

“Bir Deniz Hikayesi” yeni sezonda Kanal D’de

Erler Film’den “Bir Deniz Hikayesi” Dizisi Geliyor

Emir Berke Zincidi (Mehmet Can)

Emir Berke Zincidi

Erler Film, yeni sezona yep yeni bir dizi ile merhaba diyecek. Emir Berke Zincidi’nin rol alacağı Bir Deniz Hikayesi yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek. Bir Deniz Hikayesi dizisinin cast çalışmaları hızla devam ediyor.

Emir Berke Zincidi Yeni Ömercik Oluyor

Uzun süredir Kanal D’de ekrana gelen ‘Arka Sokaklar‘ın yapımcılığını üstlenen Erler Film, yeni bir dizi projesi için kollarını sıvadı.

Kod adı Ömercik olan dizinin başrolünde, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile ünlenen ve son olarak Küçük Ağa dizisinde rol alan Emir Berke Zincidi’nin rol alması bekleniyor.

Kod adı Ömercik, Eylül ayında Kanal D’de!

Yorumlar

Yazıya 12 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ege 23 Mayıs 2015

Bu dizi iple çekiyorum çok güzel olacak ömerçık film çok güzel hep defalarcaizledim güzel olacak fragman merak ediyorum hemen verilsin

ege 23 Mayıs 2015

Emir berke çok seviyorum çok tatlı oynadığı dizi hakkını veriyor bu dizi süper olacak oyuncular belli olsun

Revan 30 Mayıs 2015

Keske Birce abla Sarp abide kadroda olsa amaaaaa.Artık Sarp levendoğlu yeni dizide röl aldi ne münasibet ismli dizide.Keşke 1 yıl önce olsa…Ne Zeki Alasya ölmüş olur ne de küçük ağa bitmiş olur.Küçük ağa KALBİMİZİN SEVGİLİSİ…………………………

hüseyin karaca 09 Temmuz 2015

benim arkadaşım nil su turunç bu dizide oynuyacak

Mehmet Furkan Bağcı 18 Temmuz 2015

lütfen bende oynamak istiyorum 1 ay tiyatroda oynadım az para alırım oynarsam seciminiz sise kalmış lütfen…

Mehmetcan 22 Temmuz 2015

Emir berke çok seviyorum oynadığı rollerde çok güzel çok iyi hakkını veriyor. Bu dizi merak ediyorum bende bu dizi oynamak istiyorum emir berke abi rolünü oynarım.

Mehmetcan 22 Temmuz 2015

Fragman ne zaman merak ediyorum

Mehmetcan 29 Temmuz 2015

Darısı diğer diziler başına en sevdiğim diziler çıkıyor bir deniz hikayesi çok merak ediyorum fragman verin

Mehmetcan 29 Temmuz 2015

Emir berke emre Kızılırmak çok güzel baba oğul olacak keşke sarp leventoglu olsa güzel olur

can 13 Ağustos 2015

Fragman çok merak ediyorum bu dizi öyle bir Geçer Zaman ki benzer olacak mı Ali kaptan gemici burda emre Kızılırmak gemici çok güzel olacak her dizi emir berke annesi ayrılıyor. Çekimler başlasın fragmanı versin

bir deniz hikayesi 24 Ağustos 2015

kanald emir berke çok sevdi her yıl kanald oynuyor süper bu dizi fragman verilsin

yakup 13 Kasım 2015

biran önce bir deniz hikayesinin yeni sezonuna başlamasını itiyorum>3

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da57 sorgu var. 1,142 saniyede yüklendi.