En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Bir tarafım Antepli, bir tarafım Trabzonlu, bir tarafım Mardinli.”

Dizi Magazin 7 Kasım, 14:38'de eklendi

Aşk Bir Hayal dizisinin Asmin’i Nehir Erdoğan Sabah Gazetesi, yazarlandan Sonat Bahar’ın sorularını yanıtlayarak, özel hayatı ve mesleği ile ilgili bilgiler paylaştı.

– Geçen hafta görüntüleriniz yayınlandı, çileden çıkmış haldeydiniz… Ne oldu?
– Evet gerçekten çileden çıktım… Aslında durum handikaplı. Evet şu anda bekãrım ve şu anki fikrim, isteğim, tercihim, özel hayatıma uzun bir süre kimseyi sokmamak. Bundan da memnunum. Bu benim tercihim ama bu kadar medeni olmayan bir görüntü çizmemeliyiz. Benim yanımda karşı cinsten insanlar da olabilir ve bunu gördükleri anda, nasıl anında aşk iddia edilebiliyor ki? Bunu yazanlar böyle mi yaşıyor hayatlarını? Ben böyle yaşamıyorum. Bahsedilen isimlerden biri lise arkadaşım Rıza (Kocaoğlu)… Her şeyi bir tarafa bırakın, bir video izledim, sokakta önümüzü kestiler, röportaj yapıyorlar, arkadan insanlar geçiyor, yoldan geçen adamı okla sevgilim olarak gösterdiler.

– Mustafa Altıoklar hep ilişkinin bitişinden itibaren çok düzgün cümleler kurdu. İlişki travmatik bir şekilde bitmedi anlaşılan.
– Asla öyle bir şey yok. Asla öyle travmatik haller, kavgalar, gürültüler, birbirini ruhen incitmeler yok. İlişki hiçbir şekilde benim veya onun tarafından aldatma, vesaire gibi şeyler nedeniyle de sona ermedi. Son derece sevgi ve saygı dolu bir ilişki sona erdi. Bana kalsa ben, ‘Sona erdi,’ açıklamasını bile yapmaktan hoşlanmıyorum. Ama maalesef ki bu tarz haberler çıktığı için net bir cümle kurmak zorunda kalıyorsun. Eee tamam kuruldu bu cümle de. Artık yapmasınlar!

– Yazın da bir sürü haber çıktı, önce Kenan İmirzalıoğlu’yla ilgili sonra, ‘Yok o değilmiş Rıza Kocaoğlu imiş sevgilisi,’ dendi…
– Biz orada ikimiz de değildik. Aynı sektörden insanlar birbirimizle görüşemeyecek miyiz? Kadınlı erkekli bir sürü oyuncu var orada, sen kareye sadece ikimizi alıyorsun ve aşk uyduruyorsun. Böyle bir şey olmadığını söylediğimiz halde böyle yazıldı. Ben Kenan İmirzalıoğlu’nu tanırım, insan olarak severim ama bizim birbirimizde telefonlarımız bile yok. Hiç olmadı. Rıza liseden yakın arkadaşım ama Kenan sektörden tanıdığım ve saygı duyduğum bir insan. Nerelere taşıyorlar! Ben her dışarı çıktığımda benim yanımda gördükleri yeni birisini, yeni bir aşk iddiasıyla gazetelere mi taşıyacaklar? Üç ay sonra da listeler mi yayınlayacaklar, ‘Nehir’in hayatına giren adamlar’ diye? Kaldı ki böyle de yaşayabilirim ama yaşamıyorum.

SÜRYANİLERİ BİLMEDEN ÜZDÜYSEK ÖZÜR DİLERİZ
– Süryaniler diziyi protesto etti. Ne düşünüyorsunuz, onları rahatsız edecek unsurlar var mı dizide?
– Süryani, Kürt, Türk, Hıristiyan, Müslüman… Hiçbir mezhep, millet, etnik grup veya herhangi bir vatandaş, gerek yapım şirketimiz, gerek senaryo yazarlarımız, gerek çekim ekibimiz tarafından bilinçli olarak incitilmek istenmedi. Biz Mardin bölgesinde çekim yaparken orada yaşayan Süryani ailelerin de içten destek ve yardımlarından başka hiçbir davranış biçimiyle karsılaşmadık. Bilmeden üzdüysek özürlerimizi sunarız.

– Çok ilginç konusu olan ve bir yandan da Türkiye’deki terör gerçeğine ışık tutan bir dizi. İçinde yer almaktan mutlu musunuz?
– Kesinlikle. Ben 1980 doğumluyum ve sınırdan apolitik gençliğe dâhil olmuş gençlerden biriyim. Şimdi yavaş yavaş biraz daha değişiyor ama biz böyle bir kayıp kuşak gibi kaldık. Net ve keskin bir sessizlik oldu biz yetişirken. Ben bugün annemin ve babamın o dönemdeki siyasi görüşlerine vakıfım ama ilk çocukluk yıllarımda bana bunlardan hiç bahsedilmedi.

– Dizideki rolünüz nedeniyle tehdit edildiğinize dair haberler çıktı. Doğru muydu?
– Evet, öyle bir şey oldu. Ama bu münferit bir şeydi. Herhangi bir terör örgütü grubuyla ilgili bir durum değildi.

– Hep de değişik şehirlerde çekilen işlerde yer alıyorsunuz. Zor olmuyor mu?
– Zor ama ben çok seviyorum. Bir tarafım Antepli, bir tarafım Trabzonlu, bir tarafım Mardinli. Şahane bir mesleğim var. Başka bir iş yapıyor olsam böyle şansım olmazdı. Koşturma içinde şehirleri yaşayamazdım. Çünkü turist gibi değilim, tüm gezdiğim şehirlerin havasını, suyunu, ortamını yaşıyorum; oralı gibi oluyorum.

– Sinema mı daha çok keyif veriyor televizyon mu?
– Artistik açıdan sinema daha ışıklı ve tatmin edici gibi duruyor ama ben bu konuda konuşurken çok dikkatliyim. Çünkü ‘Diziyi sadece para için yapıyorum,’ diyen meslektaşlarım adına çok üzülüyorum.

Röportajın tamamını okumak için tıklayın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,569 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort