En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bir Yastıkta’nın 7. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 24 Mayıs, 12:40'de eklendi

Bir Yastıkta 7. Bölüm izle 001Cuma akşamlarının neşesi Bir Yastıkta bu hafta da birbirinden karışık ve komik hikâyeleri ile Dünya ailesini evlerinize konuk ediyor. Evli çiftimiz Ahsen ve Kartal çocukları ve ailelerinin peşinde yine seyirciyi gülmekten kıracakları bir  bölüm ile geliyor.

MÜZAKERENİN SONUNDA KAZANAN TARAF KİM OLACAK?

Kartal kira zammı konusunda Hüseyin Bey ile yeni anlaşmalara gitmek ister. Hiç bir konuda olmadığı gibi bu konuda da uzlaşmaya varamayan ikili işi inada bindirince işler daha da karışır. Bakalım Kartal ve Hüseyin Bey arasında ki kira zammı meselesini kim kazanacak?

İNTİHAR MEKTUBU ŞAFAK’I TUTUŞTURURSA!

Evde kira karmaşası gündemdeyken Şafak, Vatan ve Şifa aşk üçgeninde de yine işler birbirine dolanır. Şifa ve Şafak’ı aynı yerde birlikte gören Vatan şaşırır, yanlış anlaşılmaktan korkan Şafak ise panikler ve kaçar. Bir de bu olayın üstüne Vatan’ın yazdığı bir intihar mektubunu bulunca Şafak her zaman olduğu gibi her şeyi yanlış anlar vicdan azabı çeker ve bir an olsun Vatan’ı yalnız bırakmamaya karar verir. Oysaki o intihar mektubu hiçte Şafak’ın düşündüğü sebeple yazılmamıştır.

Dilruba Hanım  ise bambaşka bir olay ile eve damgasını vurur. Çantasının derinliklerinde eski bir tapu bulan Dilruba Hanım’a yoksa talih kuşu mu konuyor? Bu tapu Kartal’ın kira zammı savaşını nasıl etkileyecek?

AHSEN’İN AVUKATLIK BÜROSUNDA SÜRPRİZ KONUK CEYDA ATEŞ!

Bu haftanın sürpriz ismi Ceyda Ateş ise dizi de Ahsen’i avukatlık bürosunda ziyaret edecek.

Kahkahanın, yeni hikâyelerin ve birbirinden komik olayların ardı arkası kesilmeyen Bir Yastıkta 24 Mayıs Cuma günü, saat 22.30’da TRT 1’de

Bir Yastıkta 7. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_yP7_Ju6bhY[/youtube]

Bir Yastıkta 7. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da59 sorgu var. 0,869 saniyede yüklendi.