En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Bir Yastıkta’nın 9. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 6 Haziran, 23:22'de eklendi

selin düyenCuma akşamlarının neşesi Bir Yastıkta bu hafta da birbirinden karışık ve komik hikâyeleri ile Dünya ailesini evlerinize konuk ediyor. Evli çiftimiz Ahsen ve Kartal çocukları ve ailelerinin peşinde yine seyirciyi gülmekten kıracakları bir  bölüm ile geliyor.

Dünya ailesine şok! Azim kaçırılıyor. Ahsen’in yıllar önce bir velayet davasında karşısında olduğu vekil Ahsen’e ders vermek için Azim’i kaçırıyor. Ailesiyle problem yaşayan Azim ise fazla zorluk çıkarmıyor. Azim, Hüseyin’e emanetken kaçırılınca Hüseyin kendini çok suçlu hissediyor ve durumu Ahsen’e haber veremiyor. Bütün aile Ahsen’den habersiz Azim’i arıyorlar ve sanki evde Azim varmış gibi davranıyorlar.

Şafak ve Şifa düğün salonunda kilitli kalıyor. Dışarı ile bağlantıları kesiliyor. Şafak ve Şifa bir taraftan ilginç yöntemlerle kurtulmaya çalışırlarken bir taraftan da birbirlerine ilginç itiraflarda bulunuyorlar.

Ahsen zamanla Azim’in ortada olmadığını ve durumun kendisine haber verilmediğini anlıyor. Ahsen kendi yöntemleriyle Azim’in peşine düşerken ailesine de bir oyun oynar.

Kahkahanın, yeni hikâyelerin ve birbirinden komik olayların ardı arkası kesilmeyen Bir Yastıkta 07 Haziran Cuma günü, saat 22.30’da TRT 1’de

 Bir Yastıkta 9. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=37VM1ZMqat8[/youtube]

 Bir Yastıkta 9. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,312 saniyede yüklendi.