En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Biri Bizi Durdursun” Bugün Fox Tv’de Başlıyor

Tv'de Bu Hafta 8 Temmuz, 12:05'de eklendi

biribizidurdursun“BİRİ BİZİ DURDURSUN” 08 TEMMUZ’DA FOX’TA BAŞLIYOR.

BİRİ BİZİ DURDURSUN BASIN BÜLTENİ

Sevilen sunucu Ertem Şener’in sunduğu Biri Bizi Durdursun 8 Temmuz Pazartesi akşamı FOX’TA başlıyor.

Şimdiye kadar hiçbir yarışma programı, hiçbir kanal kazanabildiğin kadar kazan demedi! Ama FOX diyor! Gelin Biri Bizi Durdursun’a katılın, kazanabildiğiniz kadar ödül kazanın.

Takımlarla yapılacak yarışmada siz de sevdiklerinize güveniyorsanız bol bol ödül kazanabilirsiniz. Aksiyon, eğlence ve heyecanı bir arada bulacağınız programda, takımlar 9 oyunda mücadele verecek ve oyunların galibi paranın da sahibi olacak. Haftalık 25 bin lira ödül veren Biri Bizi Durdursun’da daha fazla para kazanmak isteyen yarışmaya devam eder, gelen rakipleri yenip ödülleri kasasında biriktirir. Sadece para değil aynı zamanda araba kazanma şansını da yakalar.

Ailesine ya da arkadaşına güvenen, bizi kimse durduramaz diyen herkes 4 kişiden oluşan takımını kurup, bu yarışmaya katılıp kazandıkça kazanmanın tadını çıkarabilir.

Birbirinden eğlenceli 9 raundun sonunda takımlardan biri gecenin galibi olacak. Şimdiye kadar stüdyo programlarında rastlamadığınız oyunlarıyla Biri Bizi Durdursun ekranlara yeni bir renk getiriyor. Yarışmacılar yeri gelecek stüdyoda araba kullanacak yeri gelecek gülle atıp güçlerini kanıtlayacak. Zeka, güç ve yetenek isteyen oyunlarda tüm takım üyeleri kendi yeteneklerini konuşturacak. İlk hafta Aysel ve ailesi Karşıyakalı Volkan’lara karşı mücadele verecek. Çocukluk arkadaşı olan mavi takım aralarındaki bu bağın yarışmada kendilerine avantaj sağlayacağını düşünüyor. Aysel e ailesi ise çocuklarının verdiği motivasyona güveniyor. Çocuklarının eğitimi için yarışmaya katılan kırmızı takım mı yoksa gelecekleri için yatırım yapmak isteyen mavi takım mı kazanacak ilk haftanın sonunda belli olacak.

2006 yılından beri Almanya’da yayınlanan ve izleyicinin beğenisini kazanan ‘Schlag den Raab’ formatının uyarlaması olan ‘Biri Bizi Durdursun’, dünyanın farklı ülkelerinde de yayınlandı ve büyük beğeni topladı. Bu eğlenceyi yaşama sırası artık Türkiye’de…

Yeteneğine, ailesine, gücüne ve taktiğine güvenenler takımını kursun gücünü göstersin…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,523 saniyede yüklendi.