En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

”Bu Kadar Kötü Olma”

Dizi Magazin 9 Şubat, 05:01'de eklendi

Atv’nin uzun soluklu dizisi ‘Unutulmaz’da ‘Batu’ karakterini canlandıran Mert Yavuzcan; kötü bir insan rolünde olduğu için çok mutlu! Rolünün kendisini geliştirdiğini ifade eden Yavuzcan, dizideki düşmanı Serhan Yavaş ile gerçek hayatta çok iyi arkadaş olduklarını da belirtti…

 Dizide kötü bir karakteri oynuyorsunuz. Günlük hayatınızda ne tür tepkiler alıyorsunuz?
Tepkiden çok, genellikle oyunculuğumu takdir ediyorlar. Ama arada sırada “Lütfen bu kadar kötü olma. Bu kadarı da olmaz” diyorlar. 

 Dizide yaşadıklarınızı gerçek yaşamınızda yaşasaydınız ne yapardınız? ‘Batu’nun yerinde olmak nasıl bir duygu sizce?
Herhalde ‘Batu’ gibi davranmazdım. Çünkü ölüm yaşandıktan sonra hiçbir şey sevdiklerinizi geri getiremez! Ne para, ne güç, ne intikam, ne de hırs… “Kötülük yapan hayatta kötülük bulur” diye boşuna dememişler. ‘Batu’ çok zor bir karakter… Hatta benden çok uzak bir karakter… Bu yüzden de onu çok seviyorum. Bir oyuncu olarak beni zorlaması, yaratıcılığımı alevlendiriyor. Karakterime daha fazla tutkuyla sarılmamı sağlıyor. Bazen ‘Batu’nun travmalarından kopmakta zorlandığımı itiraf edeceğim. Böylesine derin karakterleri canlandırmak hem çok keyifli hem de yıpratıcı olabiliyor. 

 ‘Batu’ dizide daha neler yapacak biraz ipucu verir misiniz? Ya da ‘Batu’nun sahnelerini siz yazsaydınız neler yazardınız?
‘Batu’nun saplantı haline getirdiği konulardan vazgeçmeyeceği kesin. Kardeşini korumaya devam edecek ve ‘Harun’un başına neler geleceğini ise hep birlikte göreceğiz.

 En çok hangi karakteri canlandırmak isterdiniz?
Ben uç noktadaki karakterleri tercih ederim, iç hesaplaşmaları olan derin karakterler beni her zaman cezbetmiştir. Rolden önce hikayesi beni daha çok ilgilendirir.

 ‘Unutulmaz’ın uzun soluklu başarısını neye bağlıyorsunuz?
Başarılı oyuncu kadrosuna ve tabii ki entrikalı, acı dolu hikayesine…

 Dizide düşman olduğunuz ‘Harun’u oynayan Serhan Yavaş’la aranız nasıl?
Dizide kötüyüz ama normalde aramız harikadır. Çok sevdiğim bir arkadaşım kendisi. Onunla oynamaktan büyük zevk alıyorum.

Kaynak : Sabah Gazetesi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,202 saniyede yüklendi.