En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Büşra Pekin Bu Hafta Komedi Türkiye’de

Tv Magazin, Tv'de Bu Hafta 14 Nisan, 17:14'de eklendi

Yayın Tarihi: 15 Nisan Çarşamba

Yayın Saati:  22.30

Skeçleri ve eğlenceli jürisi ile büyük beğeni toplayan Komedi Türkiye bu hafta da izleyenleri ekranları başına kilitleyecek.

7 amatör komedyen !

Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyemeye devam ediyor.

Kendilerine eşlik edecek yardımcı oyuncular:  Tuğba Çom, Öznur Serçeler, Diren Polatoğulları, Seda Fettahoğlu ve Ünal Yeter.

Ve ekibe hem sahne arkasında hem de sahnede eşlik edecek ünlü oyuncu koçları: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu ve her hafta bir başka ünlü konuk oyuncu koçu.

Bu haftanın konuğu Büşra Pekin.

Amatör komedyenler başrollerini oynadıkları kısa skeçleriyle,  Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

Bu hafta da izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak skeçler; Banka Soygunu, Çin Seddi, İyi Haberler, Kadınca Derbi, Süper Kahramanlar,  Vampir, İşte Benim Stilim Hayatlar.

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.

Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin usta kalemlerinden çıkan skeçler, ünlü oyuncu koçlarının eşsiz performansları  ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

KOMEDİ TÜRKİYE 2

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 1,503 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort