En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Çağatay Ulusoy, Engin Altan Düzyatan ve Hakan Yılmaz Ödüllendiler

Dizi Magazin 24 Kasım, 20:48'de eklendi

Dünyaca ünlü kozmetik markası Schwarzkopf Professional, erkeklere özel ilk saç bakım markası [3D]MENSION’ınlansmanını muhteşem bir gece ile gerçekleştirdi. [3D] MENSION Live Partyadıyla düzenlenen geceye adeta yıldız yağdı. Son derece coşkulu geçen partiye, Schwarzkopf Professional ve [3D] MENSION adına verilen ödüller damgasını vurdu. Sanat, spor ve şov dünyasının sevilen isimlerinin ödüllerini almak için sahneye çıktığı gecenin davetlileri arasında da yine ünlü isimler vardı.

Yılın “en”leri, [3D] MEN’in “Süpermen”leri…

Kozmetik dünyasının dev ismi Schwarzkopf Professional, erkekler için geliştirdiği ilk saç bakım markası [3D] MENSION için görkemli bir tanıtım gecesi gerçekleştirdi. Çok sayıda ünlü ismin katılım gösterdiği gecede; [3D] MENSION’ın sunumu ve gerçekleşen muhteşem dans şovunun ardından sıra gecenin ödüllerine geldi. Beğenilen tiyatrocu ve oyuncu Engin Altan Düzyatan, [3D] MENSION ödülleri için sahneye çıkan ilk isimdi. Schwarzkopf Professionaltarafından “Yılın Centilmeni” seçilen Engin Altan Düzyatan,sahnedekısa bir konuşma gerçekleştirerek markaya teşekkür etti. “Adını Feriha Koydum” dizindeki performansı ve yakışıklılığı ile

dikkat çeken Çağatay Ulusoy ise “Yılın Fenomeni” dalında verilen ödülü aldı. “Hakan Bey” isimli talk show programı ile bir kez daha gönülleri fetheden Hakan YılmazYılın Şovmeni”, ülkemizin dünyaca tanınan yüzücüsü Derya Büyükuncu ise “Yılın Sportmeni” kategorisinde verilen ödüllerin sahibi oldular. Şarkılarıyla olduğu kadar yönetmenliği ile de sanat dünyasında önemli bir yeri olan Metin ArolatYılın Yönetmeni” dalında verilen ödülü almak için sahneye gelirken, “İzmir” isimli şarkısını da davetliler için seslendirdi. “Schwarzkopf Professional Özel Ödülü”ise bale sanatına yaptığı katkılar dolayısıyla uluslararası bale sanatçısı ve koreograf Tan Sağtürk’ün oldu. [3D] MENSION Live Party organizasyonunu, ekranların sempatik çifti Gizem ve Hakan Hatipoğlu sundu. Gece, kesilen kutlama pastası ve DJ Oben Budak’ın performansı ile son buldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,615 saniyede yüklendi.