En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Çağatay Ulusoy’un Partneri Farah Zenep Abdullah Oldu

Dizi Magazin, Editörden 12 Temmuz, 14:39'de eklendi

Yaz sezonunun hızlı şekilde aktığı, Temmuz ayının ortalarında bulunduğumuz şu günlerde hareketli bir haber dünyasına sahip olduğumuzu görüyoruz. Bu hareketlilik televizyon ve sinema dünyasında da kendisini iyiden iyiye hissettiriyor. Hal böyle iken, hemen her gün yeni haberler ve sürpriz diyebileceğimiz hamleler ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

Bu tür sürprizlere örnek olabilecek bir durumun haberi bugünlerde sosyal medyada tartışılıyor. Bilindiği üzere, Çağatay Ulusoy’un Ay Yapım ile anlaştığı ve İçeride isimli bir dizide erkek başrol olarak yer alacağı ortaya çıkmıştı. Bu haberin ardından günlerdir Çağatay Ulusoy için uygun olacak kadın başrolün tartışması yapılıyordu. Hatta bir grup Nilay Cafer’in Ulusoy ile başrolü oynaması için sosyal medya kampanyaları başlatmıştı. Ancak tüm bu tartışmaları ve kampanyaları sonlandıracak sürpriz başrol haberi sonunda geldi.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği İçeride isimli dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte yer alacak olan kadın başrol Farah Zeynep Abdullah oldu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanınan, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçen Abdullah’ın bu rol için seçilmesi büyük sürpriz ile karşılandı.

Bu haberin yayılmasının ardından sosyal medyada tartışmalar başlarken, ikilinin dizi için alacağı ücretler dahi konuşulmaya başlandı. İddialara göre ; Farah Zeynep Abdullah diziden 160 Bin , Çağatay Ulusoy ise 120 Bin TL ücret alacak.

Paralara bakıldığında Ulusoy’un daha fazla alması beklentisinin yıkıldığını görüyoruz. Farkındaysanız paraların büyüklüğünden fazla bahsetmiyoruz. Her şeyi hallettik, kimin daha fazla alması gerektiğini konuşuyoruz. Neyse helali hoş olsun ne diyelim.

Çağatay Ulusoy ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olacağı İçeride isimli dizi Eylül ayında ekranda olacak. Hayırlısı olsun.

ANIL KOLDAŞ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,945 saniyede yüklendi.