En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Canan Bir Yol Ayrımında

Dizi Resimleri, Fragmanlar 28 Şubat, 13:53'de eklendi

Canan’ın yıllar sonra geri dönmesindeki kararlılık ve öfke, Şakir’in gözünü korkutmaktadır. Renknaz’ın kendisinden habersiz çevirdiği dolapları da öğrenince iyice deliye döner. İkisi de unutmak istedikleri geçmişin izlerini hayatlarından silme konusunda başarılı olamamışlardır.

Renknaz yıllardır kaçtığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Canan, Elif’in kızıysa babası kimdir? Şakir, kartlarını açık oynar ve bu işin aslını astarını araştırmak için ilk hareketi başlatır. Ancak ortaya çıkacak sonuç tüm kuşkularını çözecek midir?.. Yoksa her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale mi getirecektir?

Canan, şirketin yönetimini ele alınca Şakir’in otoritesini zayıflatacak değişikliklere gider. Canan’ın hamlelerini haklı bulan ve bir değişime ihtiyaç olduğunu düşünen Lami, karısı Bedia ile çatışır. Abdullah ise Şakir ve Renknaz’dan duyduklarıyla tehlikenin boyutunu anlamıştır. Canan’ın şirketteki hamlesine cevap vermek için harekete geçer. Abdullah’ın dahil oluşu her şeyi daha karmaşık bir hale getirecektir. Canan, planının kusursuz işlediğini düşünürken Abdullah’ı karşısında bulur ve söyledikleri karşısında irkilir.

Perihan’ın, annesi Renknaz ile arası giderek daha fazla açılmaktadır. Artık bir an önce evlenerek annesinden uzaklaşmayı düşünür. Çocukluklarından beri adeta kaderleri ortak yazılmıştır ama Canan’ın dönmesinden sonra oluşan gerilim onların da etrafını sarar.

Elif, babasını kaybetme korkusuyla farklı davranmaya başlar. Selim bir yandan kızıyla arasını düzeltmeye çalışırken diğer yandan da Canan’a söylediklerinin vicdan azabını duymaktadır. Canan’ın kalbini kırdığı için çok

üzgündür. Kendini affettirmeye çalışarak bir kez daha onunla konuşmak ister. Ama bu kolay olmayacaktır. Selim yıllar sonra birbirlerine kavuşmuşlarken ve kuracakları ortak bir geleceği düşünürken, Canan hala geçmişin acı dolu gölgesinde yaşamaktadır. Canan bir yol ayrımındadır artık. Yürüdüğü sert ve acımasız intikam yolunda acaba aşk için de bir durak var mıdır?

Yayın Günü: 02 Mart Çarşamba 4. Bölüm- YENİ

Yayın Saati: 20:15

Canan 4. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190650_204205079596447_190968824253406_899616_7450222_n.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=sliJZeVyjFA[/pro-player]

Canan 4. Bölüm Resimleri

Gamze Özçelik - Canan

Gamze Özçelik - Canan

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,322 saniyede yüklendi.