En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Canan Kızını Bulabilecek mi?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 14 Şubat, 14:08'de eklendi

Yıllar sonra bambaşka ve zengin bir kadın olarak dönen Canan, intikam ateşiyle yanarken, eski kocası karşısına çıkınca allak bullak olmuştur. Kazım’ın sözleri hiç hesapta olmayan bir deprem yaşatır ona. Acaba, kendisine doğumda öldüğü söylenen kızı yaşıyor olabilir mi?… Canan, içini kemirmeye başlayan bu sorunun peşine düşer. Kazım’ın ardından hastaneye gider. Birkaç kelime de olsa, öğrenip, kızına ulaşabilmektir bütün amacı. Aklı, zihni karmakarışık olduğu bir anda hiç ummadığı biriyle karşılaşır. O kişi, Canan’ı yeniden ezeli düşmanına götürecektir.

Canan’ın geri dönmesi başta Şakir olmak üzere şirkette herkesi rahatsız etmiştir. Şakir, bir zamanlar evinde besleme olarak büyüttüğü küçük kızın, yıllar içinde nasıl Madam Bernard’a dönüştüğünün gizemini araştırmaya başlar. Bu sırada şirket hisselerini devretme konusunda da tereddüde düşmüştür.

Canan’ın dönüşünün altında başka amaçlar yattığını bilen Renknaz ise kocasını uyarmaya çalışır. Ancak mali olarak zordadırlar ve Canan’ın teklifi onları iyice köşeye sıkıştırmıştır.

Canan’ın geçmişte kalan ve vazgeçemediği aşkı Selim de onun dönüşüyle şaşkındır. Her şeyi bırakıp, kendisini terk ederek aniden evlenen Canan, şimdi neden dönmüştür? Canan’ın kendisiyle konuşmasından sonra o da 1992 yılbaşı gecesinde neler olduğunu araştırmaya başlar. Canan’ın neden o geceden sonra kendisinden uzaklaştığını anlamaya çalışır. Selim, acaba kendisinden saklanan o korkunç gerçeği öğrenebilecek midir?

Yayın Günü: 16 Şubat Çarşamba 2. Bölüm- YENİ

Yayın Saati: 20:15

Canan 2. bölüm Fragmanı

[pro-player width=’500′ height=’455′ type=’video’ image=’http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180365_200427393307549_190968824253406_861483_283021_n.jpg’]http://www.fox.com.tr/video2%5Ccanan_cars.flv[/pro-player]

Gamze Özçelik - Canan

Gamze Özçelik - Canan

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,248 saniyede yüklendi.