En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Cansel Elçin’den özel açıklamalar

Tv'de Bu Hafta 31 Temmuz, 16:43'de eklendi

Cansel Elçin

Haber: Gizem Merve Kaboğlu / Televizyon Gazetesi.com

Kürşat Başar’la Yaz Sohbetleri’ne konuk olan Cansel Elçin, çok özel açıklamalarda bulundu. Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, ünlü oyuncu evlilik hakkında, “Uzun süre evli kalınacağına inanıyorum. Çok isterdim bence çok güzel ve nadir bir şey. Hayat boyu biriyle yaşamayı çok isterdim” dedi.

Programda Elçin’in çok komik bir insan olduğu anlatılırken sette yaşanan komik olaylara da değinildi. Hatırla Sevgili’de Cansel Elçin’le rol alan Kürşat Başar, “Son bölümü çekiyoruz, kalabalık bir sahne. Birisi bir hata yapsa ortalık karışıyor, benim bir lafım var. Bütün esas kadro o evin içindeler, bölüm Fatsa’daki olayları anlatıyor. Biz de otururken tankların geldiği haberi geliyor buna herkesin tepkileri var. Chp milletvekili Okan, ‘buradan gitmemiz lazım’ diyor, ben ise ‘gruplar halinde gidelim’ diyorum, Belçim’in lafı ‘grup derken?’ (Gülüyor) O sahneyi gülmekten çekemedik, sözü değiştirdik” dedi. Söze giren Cansel Elçin ise “Belçim 30-35 dakika gülüyor, onunla çalışmak çok keyifliydi” diyerek ünlü oyuncunun gülme krizlerinden bahsetti.

Yeni film

Ömer Faruk Sorak’ın yeni filminde de Belçim Erdoğan’la rol alacağını söyleyen Elçin, “Mehmet Günsur, Ayda Aksel, Belçim Erdoğan var. Biliyorum ki çok güzel bir şey olacak. Fransız bir yönetmeni oynuyorum. Ömer Faruk Sorak, ‘Çok gerçekçi oldu’ dedi, çok mutlu oldum” dedi.

Oyunculuğa nasıl başladı?

Ünlü oyuncu oyunculuk macerasını ise şu sözlerle anlattı: “Sokakta yürürken George Michael’ın Too Funky klibi Fransa’da çekiliyordu. Orada figüran olarak bulundum. Aradan bir zaman geçti, ticaretle ilgileniyordum, ailemle okuldan sonra çalışıyordum. Tiyatro dersi alsam iyi olur diye düşündüm. Önemli olan ilk kez oraya, kursa gitmek değil, bir daha geri dönmek çünkü sahnede kendinle yüzleşiyorsun, korkuyorsun. Cesaretin varsa dönüyorsun. Ben ‘evet oyuncu olmak istiyorum’ dedim ve her şeyden vazgeçtim, oyuncu oldum. Bir tiyatro oyununda oynuyordum Ferzan, Harem Suare’yi çekiyordu, geldi izledi onun sayesinde bir film nasıl yapılır öğrendim, filmin kamera arkasında çalıştım” dedi.

Şimdilerde Gönülçelen’deki performansıyla beğeni toplayan Cansel Elçin, “Gönülçelen masalsı bir hikaye. Çekimler yeniden başladı, çok keyifli. Çok enteresan bir hikaye, içinde biraz gurur, narsizm var, oraları kurcalamak istiyorum. Aşkı gurur yüzünden ıskalayabilirsin, yanından geçebilirsin” diyerek diziyi anlattı. Dizide kendisine dublaj yapıldığını anlatan ünlü oyuncu artık kendi sesini kullanmak istediğini belirtti.

DEVAMI İÇİN http://www.televizyongazetesi.com/cansel-elcinden-ozel-aciklamalar.aspx

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,099 saniyede yüklendi.