En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Celal ile Ceren Çarşamba Tv8’de

Video Galeri 17 Ocak, 20:11'de eklendi

Celal ile Ceren 00005

Yerli Sinema

CELÂL İLE CEREN

Yönetmen :         Togan Gökbakar

Oyuncular :          Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Gökçen Gökçebağ, Dilşah Demir

Türü:                  Komedi  

Yapım Yılı:          2013

Sinemadan sonra Star ekranında…

Ocak 2013’da vizyona giren ve 3 milyona yakın seyirci rakamıyla yıla damgasını vuran Şahan Gökbakar, Ezgi Mola filmi “Celâl ile Ceren” Salı akşamı ilk kez ekranda.

Karaköy’de baba mesleği olan elektrikçiliğe devam eden Celal’in 6 yıllık kız arkadaşı ise mobilya mağazasında çalışan 30 yaş krizine yeni girmiş Ceren. Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili en sert tartışmalarından birini yaşar. Ceren gitmesini istemese de Celal binbir yalan uydurarak bir yolunu bulur ve partiye soluğu alır. Ancak içki şişede durduğu gibi durmadığı gibi gecede çekilen vieolar ve fotoğraflar suç delili olarak ortalara saçılır. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren’i terk eder!

Hayatının çoktan daha güllük- gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Ceren’i özleyeceği günler yakındır ve kendisini affettirebilmek için tekrar eski sevgilisinin gönlünü almaya çalışır…

YAYIN TARİHİ: 18 Ocak Çarşamba

YAYIN SAATİ  : 20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,430 saniyede yüklendi.