En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Çemberimde Gül Oya’nın 29. Bölümü Cuma Günü Kanaltürk’de

Tv'de Bu Hafta 20 Haziran, 11:46'de eklendi

100_003529.Bölüm

Başrollerinde Selda Alkor, Özge Özberk, Mehmet Ali Nuroğlu, Tuba Büyüküstün ve Melisa Sözen’in oynadıkları sevilen dizi “Çemberimde Gül Oya” bugün de heyecan dolu bir bölümüyle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Kumaş toptancılarına baskı yapan Dinçer, Mehmet’i köşeye sıkıştırmıştır.

100_1113Mehmet dükkanın kepengini indirmek zorunda kalır. Ancak kayınpederinin bu tuzağını, karısı Yurdanur’a hissettirmemeye çalışmak daha da zor olur. Yüzünde umarsızlık maskesiyle yaşamayı öğrenen Canan’ın ünlü olma hayalleri çoktan eriyip gitmiştir. Artık milletvekili gözüyle bakılan Dinçer, İbrahim’in bulduğu grev kırıcılar sayesinde işlerini yoluna koymaya başlamıştır.

Günümüzde: Yurdanur gençlerle birlikte gittiği pavyonda, karşılaşmayı umduğu şeyi bulamamış ama Canan’ın izini bulmuştur. Bu ‘kaybedenler diyarı’ ona, Canan’ın yaşadığı hayattan ipuçları verecektir. Feriha artık işinin başındadır. Ercan’la arkadaşlığı onu heyecanlandırmaktadır. Geçmişin kötü anıları neredeyse tamamen silinmiştir kafasından. Ama aynı anıları paylaşan biri daha vardır; Hasan.

Yayın Tarihi: 21 Haziran Cuma

Yayın Saati: 14.40

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,572 saniyede yüklendi.