En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Cesur ve Güzel 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Dizi Galeri, Fragmanlar 10 Kasım, 12:41'de eklendi

CESUR VE SÜHAN’IN TUTKU DOLU HİKAYESİ BAŞLIYOR.

Merakla beklenen dizide; Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterleriyle ekrana gelecek.

Konusu;

Cesur Alemdaroğlu, İstanbulun hemen dışındaki Korludağ Kasabası’na doğru arabasını sürerken, kafasında babasının çalınan hayatını geri almak üzere kurduğu plan vardır… Birdenbire ağaçların arasından yola, üstünde binicisiyle birlikte kontrolden çıkmış bir at fırlar… Bir tarafı uçurum olan arazide dört nala gitmektedir…Cesur kendi hayatını tehlikeye atarak atı durdurur ve kızı kurtarır. Cesur ve Sühan  böyle tanışır…

Cesur Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrendiğinde,  düşmanının en zayıf ve hassas noktasını ele geçirmeye karar verir..

Sühan, çok iyi yetişmiş, kendi markasını yaratmış, güçlü bir kadındır. Kendi arazisinde çiçek yetiştirir, SHN markasıyla parfüm üretir, parfüm şişelerini kendi atölyesinde tasarlar. Cesur hayatına girene kadar, Bülent’le evleneceğinden ve güvenli hayatında mutlu mesut yaşayacağından emindir. Cesur Korludağ’a geldiği andan itibaren Sühan’ın hayatındaki her şey alt üst olur.

Kasabada genç yaşlı herkesin nefret ettiği Tahsin Korludağ’ın tek arzusu kök salmak, torun sahibi olmaktır. Bu durum, Sühan’ın ağabeyi Korhan üzerinde büyük stres yaratmaktadır…

Korhan’ın eşi olan Cahide, çok hırslı ve paraya düşkün bir kadındır. Tahsin Korludağ’ın servetini ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur… Sühan’ı öldürmek dahil..

Cesur, Sühan’ın başına gelenlerin kaza olmadığını anladığında, Tahsin Korludağ’ın yanıbaşında bir düşman daha olduğunu fark eder… Tahsin Korludağ’ın “geleneksel” doğum günü şenlikleri gecesi yaşananlar herkesin kaderini değiştirecektir.

Yayın Günü: 10 Kasım Perşembe  

Yayın Saati: 20.00 / Yeni dizi- 1. Bölüm

Cesur ve Güzel 1. Bölüm Resimleri

YAPIM:               AY YAPIM

YÖNETMEN:      ALİ BİLGİN

SENARİSTLER: ECE YÖRENÇ

OYUNCULAR:    KIVANÇ TATLITUĞ (CESUR ALEMDAROĞLU), TUBA BÜYÜKÜSTÜN (SÜHAN KORLUDAĞ), TAMER LEVENT (TAHSİN KORLUDAĞ), DEVRİM YAKUT (MİHRİBAN), ERKAN AVCI (KORHAN KORLUDAĞ), SERKAN ALTUNORAK (BÜLENT AYDINBAŞ), SEZİN AKBAŞOĞULLARI (CAHİDE KORLUDAĞ), NİHAN BÜYÜKAĞAÇ (ADALET), FIRAT ALTUNMEŞE (KEMAL), IRMAK ÖRNEK (ŞİRİN), MÜFİT KAYACAN (RIFAT), OKDAY KORUNAN (SALİH), GÖZDE TÜRKPENÇE (BANU), IŞIL DAYIOĞLU (REYHAN), ZEYNEP KIZILTAN (HÜLYA), CANSU TÜNEDİR (NECLA)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,207 saniyede yüklendi.