En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ceyda Düvenci nasıl 15 Kilo verdi?

Dizi Magazin 16 Temmuz, 14:51'de eklendi

Toplamda 15 kilo verdiğini açıklayan oyuncu, “Özel pilates hocası buldum. Tatilde incelmeye devam” dedi.

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya getiren Ceyda Düvenci, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam ediyor. Oynadığı Umutsuz Ev Kadınları dizisinin ara vermesiyle birlikte Bodrum’a tatile gideceğini açıklayan oyuncu, “Bodrum’da kendime pilates hocası buldum. Haftada 5 günde orada pilates yaparak kilo vermeye devam edeceğim” açıklamasında bulundu.

BAŞINA BUYRUK OLMAZ

Fazla kilolarının doğumdan sonra zman bir diyetisyen eşliğinde verdiğini belirten ünlü oyuncu, “Öyle başına buyruk kilo verilmez. Bu insanlar içinde çok zararlıdır. Toplam 15 kilo verdim ancak hala fazlalarım var, onları da diyetisyen eşliğinde ve spor yaparak vermek istiyorum” diye konuştu.

KIZININ BABA SEVGİSİ

Ünlü oyuncu kızı Melisa’nın babasına olan sevgisini kıskandığını da sözlerine ekledi. Bu sevgiyi tatmak için erkek çocuk dünyaya getirmek istediğini ifade eden oyuncu, “Kızım babasının karşısına geçip saatlerce, ’Baba baba baba’ diyor ve hiç inanın bundan hiç sıkılmıyor. Sanırım kendime böyle bir aşk yaşamak için erkek çocuk doğurmalıyım” dedi.

(Bugün)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da53 sorgu var. 0,888 saniyede yüklendi.