En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Çifte Saadet Dizisi – Fox Tv

Dizi Arşivi 16 Nisan, 02:23'de eklendi

Çifte Saadet dizisinin oyuncuları,Çifte Saadet dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Çifte Saadet dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

Metin’in son oyunun bedeli ağır olur. Tarık, dört elle sarılmış olduğu mesleğini kaybetmiştir. Metin’in ise yüzüne bakan kimse kalmamıştır. Güvercinleri dâhil herkes sırtını çevirmiştir. Hülya ve Perihan ise zaman kaybetmeden market yönetimine el koyar. İki kadın tam anlamıyla birbirine sığınmıştır. Metin’in, kadınların hava sahalarına girmesi imkânsız gibidir. Çaresizlik ve sıkışmışlık hali Metin’in kaçtığı gerçeklerle yüzleşmesini sağlar. Yüreğinde gizli olan kararını artık dillendirme vaktidir. Hülya’nın hayatına yön verecek olan sadece Metin’in seçimi değildir. Çocukluğunda kalmış yaraya ait, çok uzaklardan gelen bir mektup ve davetsiz iki misafir… Hülya açık denizin ortasında fırtınaya kapılmıştır.

ÇİFTE SAADET DİZİSİ 11. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇİFTE SAADET DİZİSİ 11. BÖLÜM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çifte Saadet Dizisinden Final Kararı

Çifte Saadet FinalFOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Şebnem Bozoklu, Fikret Kuşkan ve Dolunay Soysert’in paylaştığı dizi reytinglerde büyük düşüşe gelince final kararı alındı.
Çifte Saadet 13. Bölümde final yaparak ekranlara veda edecek.

İzleyiciler Çifte Saadet Dizisini Nasıl Buldular?

Çifte Saadet Dizisi İçin Nelere Söyleyebiliriz?

Eğlenceli aile dizilerini seviyoruz… Hele ki bu dizi içinde Şebnem Bozoklu, Fikret Kuşkan veDolunay Soysert gibi işini bilen yetenek abidesi oyuncuların çevrelediği bir kadroyla olursa daha da bir severiz ama… Çifte Saadet Dizisi için söyleyeceklerimiz bu paralellikte gitmeyecek.

Öncelikle sosyal medya yorumlarına bakmak lazım… Anlaşılan o ki oyunculardan yana bir sıkıntı yok. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmış. Ama genel anlamda anlaşılan o ki seyirci beğenmiş ama ilk bölüm için biraz zayıf kalmış denilebilir.

Çifte Saadet Dizisi Hangi Dizi ve Filmlere benziyor?

Çifte Saadet Türk televizyonu için bir mihenk taşı olmayacağını 1. bölümü ile gösterdi. Konu deseniz hem yurt içinde hemde yurt dışında defalarca işlenmiş bir konunun  yeni bir konumda ki uzantısı. İlk aklıma gelen Acele Koca Aranıyorfilmi mesela… Türkan Şoray ve Bülent Kayabaş‘ın rol aldıkları bu film benim aklımda daha hoş bir tat bırakmıştı. En azından zamanında daha fazla güldürmüştü…

Çifte Saadet Dizisi- 1. Bölüm-03Bir ispanyol dizisinden uyarlanıp kısa bir süre Türkmax ekranlarında yayınlanan Nerede KalmıştıkDizisi de tıpkı Çifte Saadet dizisinin işlediği seneler sonra uyanma olayının paralelinde yaşananlara kendi boyutundan değiniyordu.

Nerede Kalmıştık Dizisi - Türkmax 2008 yılında yayınlanan Nerede Kalmıştık dizisindeHaluk Bilginer‘in canlandırdığı Ateş, 27 sene sonra komadan uyanarak yeni dünyaya ayak uydurmaya çalışıyordu.

Çifte Saadet Dizisi olayı bir hafıza kaybı durumu ile örtüştürmüş ama sonuç olarak bakıldığında tüm bahsettiğim filmlerin ortak noktası uzun bir zaman yaşadığın çevrede olamamak, sevdiklerinden uzak olmak, öldü sayılmak ve hayatın kaldığı yerden devam ettiği gerçeği ile karşı karşıya kalmak. Vay gidene demeyelim ama vay uyuyana demek daha doğru olur.

Peki Çifte Saadet Dizisi bu noktada Ne Kadar Başarılı oldu?

Aslında tanıdık bir konu gibi gözükse de oldukça eğlenceli bir zaman dilimi vaat edebilecek bir potansiyeli var. En azından karlı tanıtım fragmanları buna işaret ediyordu. Ama ne yalan söyleyeyim ilk bölümü fazlasıyla sıkıcı  buldum. Hem duygusal hem de mizah anlamında eksiklikleri vardı.

Çifte Saadet Dizisi 1. Bölüm-06Öncelikle iyi yanlarını konuşmakta fayda var. Jenerik yaratıcı olmazsa bile oldukça eğlenceli ve hatta en dikkat çeken yan olmuş. Özellikle animasyonları çok başarılı olmuş.

Öte yandan Şebnem Bozoklu‘nun sihirli tarafını belirtmekte fayda var. Bulunduğu sahneleri eğlenceli kılmış olduğunu söylemek gerekir.

Gelelim “olmamış” dediğimiz yerlere.

Çifte Saadet Dizisi 1. Bölüm-02Çifte Saadet Dizisi Komedi mi Yoksa Dram mı?

Belli ki eğlenceli bir aile dizisi için yola çıkılmış ama ilk bölüm için maalesef ki olmamış. Bir çok eskimiş diyalog grubu fazlasıyla sırıttı. Birde normal sayılmayacak durumlar örgüsü farklı bir mantık kalıbında işlenmeliydi. Örneğin Perihan’ın annesinin evdeki konumu… Ne işi var o kadının o evde? Onu bırak… Perihan’ı gördükten sonra ki davranış biçimi gerçeklikten uzak. Bir insan öldü bildiği evladını gördükten sonra bayılır. O tamam. Ama ondan sonra damadının yeni karısını saklama durumlarına girişir mi? Bedia Ener‘e sözümüz yok ama biraz daha gerçekçi olması için açısından keşke bu karakter Metin’in annesi olarak tasarlansaydı.

Çifte Saadet Dizisi. Bölüm-07Perihan’ın 12 sene boyunca uyuduğunu ve bunu öğrendiğinde ki tepkisini anladık. Kısa bir süre o verilen duygu hoştu. Ama sonrasında bu duyguyu hiç bir sahnede göremedik mesela. Belki de biraz mezarlık sahnesi.

Elde ki malzemeyi iyi bir şekilde satamama gibi durum söz konusuydu.  Mesela Tarık‘ı canlandıran Bora Akkaş’ın annesinin telefonu ile bir anda görevini bırakması ve aceleye getirmesi hiç komik değildi; çok saçmaydı.  Hele ki sonrasında sosyal medyada bir süre önce konu olan “Nikah Memuruna hayır diyen damadının” durumunu ti’ye almak mevzusu akıllıca ama havada kalmıştı. Durum absürt olunca bu mevzuda kendini satamadı ve seyirciye maalesef geçemedi.

Sonuç olarak baktığımızda Çifte Saadet dizisi güzel malzemeler ile ilk yemeği yakmış olabilir ama ana yemeği hazırlayacak zamanı ve malzemeye hala sahip. Umarız beklediğimiz tadı alırız.

Çifte Saadet Dizisi Bugün Fox Tv’de Başlıyor

Fox TV ekranlarına bugünden itibaren yepyeni bir dizi aile dizisi başlıyor. Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu, Dolunay Soysert‘in rol aldığı Çifte Saadet dizisi her cumartesi günü saat 20.00’de Fox TV ekranında ekrana gelecek.  Pastel filmin yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmenliğini Bora Tekay yaparken dizide ayrıca Bala Atabek, Dila Danışman, Bora Akkaş gibi genç oyuncular da rol alıyor.

Bedia Ener Çifte Saadet Dizisinde

BEDIA ENER6 Şubat Cumartesi saat 20:15’de başlayacak olan Pastel Film’in yeni dizisi Çifte Saadet’in kadrosunda Bedia Ener’de var. Bedia Ener don olarak atv’de ekrana gelen Kara Para Aşk Dizisinde rol almıştı.

“Çifte Saadet” çok yakında FOX Tv’de Başlıyor

Başrollerini usta oyuncular Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yepyeni dizi “ÇİFTE SAADET” çok yakında FOX ekranlarında başlayacak.

Hikayesinin başlangıcı 2003 yılına uzanan Çifte Saadet, Konya’lı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alıyor. Metin (Fikret Kuşkan) ve Perihan (Şebnem Bozoklu) genç yaştan beri arkadaş olan ve sonunda evlenip iki çocuk sahibi olan, iş bulma arzusu ile İstanbul’a gelerek küçük bir bakkal açıp kendilerine yeni bir hayat kuran bir çifttir.

Çifte Saadet Hikaye Perihan’ın bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan, kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

Her iki kadının aynı evde yaşamaya başlamasıyla birlikte birbirlerini evden kaçırmak için savaşmalarından ve Metin’in iki kadın arasındaki ızdırabından doğacak kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü hikayelerle sürüp gidecek olan “Çifte Saadet” çok yakında FOX ekranlarında.

#ÇifteSaadet

Çok Yakında FOX’ta

İşte Merakla Beklenen Çifte Saadet Dizisi FragmanıÇifte Saadet dizisi

FOX TV’de ekrana gelecek olan Çifte Saadet dizisinin fragmanı yayınlandı. Oldukça eğlenceli kar sahnelerinin çekilmiş olduğu fragmanda Dolunay Soysert, Şebnem Bozoklu ,Fikret Kuşkan ve diğer tüm oyuncular bir araya gelerek kar Savaşı yaptılar. 6 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan Çifte Saadet dizisi ekranın eğlenceli dizilerinden biri olmaya aday.

Sevilen dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu, Dolunay Soysert, Bala Atabek, Dila Danışman ve Bora Akkaş. Bora Tekay‘ın yönettiği ve  Pastel Filminyapımcılığını yaptığı dizide hafızasını kaybeden ve yıllar sonra döndüğünde eşini bir başkasıyla bulan bir kadının hikayesi anlatılacak.

Çifte Saadet Dizisi Geliyor

FOX’ta ekrana gelecek olan Pastel Film imzalı ‘İkisi de Nikahlım’ dizisinin adı değişti!

Uçankuş’un haberine göre Bora Tekay’ın yönettiği,  Enver Sülük’ün senaryosunu yazdığı, başrollerini ise  Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu, Dolunay Soysert ve Dila Danışman gibi isimlerin paylaştığı dizinin adı ‘Çifte Saadet’ olarak değişti.

Dizide Fikret Kuşkan ile Şebnem Bozoklu evli ve 3 çocuklu bir çifttir. Şebnem Bozoklu bir gün kaza geçirir ve bu olay sırasında hafızasını yitirir. Olay sırasında kaybolan Şebnem Bozoklu’dan bir daha haber alınamaz. Yıllar sonra evine dönen Şebnem Bozoklu, eşini başkasıyla yani Dolunay Soysert’le evlenmiş bulur ve olaylar başlar.

Çifte Saadet

Şebnem Bozoklu Yeni Dizi ile Dönüyor

Ekranların sevilen oyuncularından birisi olan Şebnem Bozoklu ekranlara dönüyor!

Daha önce ‘Canım Ailem, ‘Bizim Yenge’, ‘Cesur Hemşire’ ve ‘Ulan İstanbul’ gibi dizilerde rol alan Şebnem Bozoklu, çok yakında yeni bir dizide rol alacak.Güzel oyuncunun hangi dizide rol alacağına dair net bir bilgi  yok. Ancak dizinin cast çalışmasının başladığı gelen haberler arasında.

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 23 Aralık 2015

Çok güzel bir dizi konusu bayıldım bana başka bir dizi hatırlattı konusu pek yabancı gelmedi

Ahmet 29 Aralık 2015

Güzel bir dizi gibi duruyor. Zaten Şebnem Bozoklu varsa izlenir bence türkiyede tanığım en iyi kadın komedi oyuncularından birisi

deniz 29 Aralık 2015

Konusu çok güzel benim adım kırmızı romanı benzedi Şebnem uğur♥♥♥ güzel olacak fragman tarih verin

Serdar 09 Ocak 2016

İlgi çekici ve güzel görünüyor umarım gününü iyi seçerler. Şebnem Bozoklu başrolse tadından yenmez

Melisa 12 Ocak 2016

Konusu ilgi çekici duruyor bu dizi hakkında biraz daha fazla bilgi paylaşırsanız güzel olur?

Dilara 12 Ocak 2016

Şebnem hanım varsa dizi eğlenceli olacaktır fakat fikret bey sizcede şebnem hanıma göre yaşlı durmamış mı?

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da51 sorgu var. 1,307 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort