En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Çocuktan Al Haberi”, 2 Aralık Cumartes Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 1 Aralık, 19:07'de eklendi

Çocuktan Al Haberi Ünlüler’in 2 Aralık Cumartesi yayınlanacak yeni bölümünde ikizler Yusuf Cerit-Ali Cerit, Buse Coşkun-Name Coşkun ve Bora Coşkun-Buğra Coşkun yarışacak.

 

Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulacağı,  verdikleri ya da veremedikleri cevaplarla hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak “Çocuktan Al Haberi” programını sakın kaçırmayın.

“Çocuktan Al Haberi”, 2 Aralık Cumartesi saat 17.00’de Show TV’de!

Sunuculuğunu Evrim Akın‘ın üstlendiği çocukların inanılmaz eğlenceli ve müthiş hayal dünyasının keşfedileceği “Çocuktan Al Haberi” tüm heyecanıyla devam ediyor.

 

Yayınlandığı her ülkede  reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı  “Çocuktan Al Haberi”nde çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekler ile verdikleri cevaplar izleyicileri kahkahaya boğacak. Programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Yarışmacılar, çocuklardan aldıkları cevapların doğru ya da yanlış olduğunu tahmin ederek en çok doğru cevabı bulmaya çalışacaklar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,460 saniyede yüklendi.