En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Cümbür Cemaat Dizisi – Star Tv

Dizi Arşivi 10 Temmuz, 00:00'de eklendi

Cümbür Cemaat Dizisi

Cümbür Cemaat Dizisi - Star Tv

Cümbür Cemaat Dizisi 10. Bölüm Fragmanı

FORUM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Cümbür Cemaat Dizisi 12. Bölüm Özeti

Rahime hamilelik numarası yapar ve Kenan’ı İsmet Ağa’ya söylemekle tehdit eder. Şuayip’in geldiği gece beraber olduklarını iddia eder. Rahime’nin tehditlerinin ve isteklerinin ardi arkasi kesilmez. Kenan da çözümü Rahime’yi bayıltıp doktora götürmekte bulur. Sonuçta Rahime’nin hamile olmadığı anlaşılır. Çark terse dönmeye başlar bu sefer Kenan’in isteklerinin ardı arkası kesilmez

“Çocuklar hiçbir zaman büyümezler” sloganıyla yola çıkan Cümbür Cemaat, bir ailenin etrafında gelişen sorunları, olayları ve yaşanan aşkları mizahi bir dille aktarıyor.

Başrollerini deneyimli oyuncu Ahmet Gülhan, “Kurtlar Vadisi”nin “Muro”su olarak tanıdığımız Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülümser Gülhan, Aşkın Şenol ve “En Son Babalar Duyar” dizisinden hatırladığımız Ali Erkazan’ın oynadığı Cümbür Cemaat, eğlencenin kanalı Star TV ekranlarında yeni bir güldürü serüveni başlatıyor.

“Çocuklar hiç bir zaman büyümezler” sloganından yola çıkan ve bir aile komedisini Star TV izleyicileriyle buluşturan “Cümbür Cemaat”, aile üyelerinin sorunları, yaşanan olayları ve pençesine düşülen aşkları mizahi bir dille aktarıyor. Seyircileri kâh güldürecek kâh hüzünlendirecek dizide, yaşadıkları herkese tanıdık gelecek bir aile; İsmet Baba’nın ailesi evlerimize konuk oluyor.

Çocuklarının yanı sıra tanıyan herkesin “baba” diye hitap ettiği İsmet beyin yaşadıkları, “Çocuklar büyüdüğü zaman dertler biter mi?” sorusuna en açık yanıtları veriyor. Star TV izleyicilerinin “İyi de çocuklar hiçbir zaman büyümezler ki… Çocuklar kaç yaşına gelirlerse gelsinler anne ve babalarının gözünde daima çocuktur ve daima çözülmesi gereken sorunlara sahiptirler,” sonucuna “Cümbür Cemaat” varacakları dizinin senaryosu Fırat Doğu Parlak, Arzu Birol ve Uğur Yağcıoğlu tarafından yazılıyor. Yönetmenliğini de yine Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği dizinin yapımcısı ise ekranlarımızdaki birçok başarılı projede imzası olan Plato Film.
Umudun “Öykü”sü
Üç çocuğu olan ancak oğlu ve büyük kızından yana yüzü gülmeyen İsmet Baba, “Cümbür Cemaat”le ailemizden biri oluyor. Bir baltaya sap olamayan ve hâlâ kendini babasına ispatlamaya çalışan oğlu Kenan’la, evliliğinde mutsuz olan ve kocası Yavuz’la yaptığı her tartışmayı evdeki eşyaları ve hatta mobilyaları toplayın baba evine dönerek noktalayan kızı Ayşegül arasında sıkışıp kalan İsmet Baba’nın tek umudu küçük kızı Öykü’dür. Ta ki üniversitede okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Öykü bir aşka yelken açana dek…

Ailesinde hayatında bunlar olurken İsmet Baba’nın yurtdışında yaşayan ve yıllardır görmediği can düşmanı Fikri de ülkeye kesin dönüş yapar ve olaylar gelişir. Bir yanda ailesi, diğer yanda Fikri ve Fikri’nin oğlu ile baş etmeye çalışan İsmet Baba, yaşadığı sıkıntılara eğlenceli çözümler buluyor; izleyiciler Star TV ekranlarına kilitleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da50 sorgu var. 0,966 saniyede yüklendi.