En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Defne çocuk sahibi olabilecek mi?

Dizi Magazin 21 Ekim, 13:52'de eklendi

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, “Kaderimin Yazıldığı Gün” Antakya’nın en köklü ve en varlıklı ailelerinden Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna kaderlerinin akışını değiştiren olayları anlatıyor.

İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi heyecan dolu ikinci bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

2.bölüm

“Ben denize düştüm, siz elime sarıldınız”

Defne, hayatta en çok istediği şeye, bir çocuk sahibi olmaya çok yaklaşmıştır artık. Elif, taşıyıcı anneliği kabul ederek, hem annesi hem de kardeşine umut olmuştur. Kahraman, taşıyıcı anne olarak karşısında Elif’i görünce çok şaşırır. Hatay’da, tarlada gördüğü kız, şimdi karısıyla kendisinin çocuğunu taşımaktadır.

Bütün bunlar olurken, Elif’in annesini görmek için kimseye haber vermeden evden kaçması, Kahraman’la aralarında gerilime neden olur. Bir anlamda şimdiye kadar konuşulmayanlar dile gelmiştir. Elif’in  söylediği, “Ben denize düştüm. Siz elimden tuttunuz. Bütün hikaye bu.” sözü, Kahraman’ın gerilmesine neden olur.

 

Bütün bunlardan habersiz, aklı Hatay’daki düğünde gördüğü Elif’te kalan Kerem ise, her seferinde Kahraman’a aşkını dile getirmektedir. Kahraman, bu durumdan dolayı gergin ve çaresizdir.

Diğer tarafta Elif’e olan aşkından vazgeçmeyen Maksut, İstanbul’a gelerek iz sürmeye başlar. Nereye giderse gitsin, ne pahasına olursa olsun Elif’i bulacaktır. Sevdiği kızın Yörükhanların himayesinde olduğunu öğrenmesi işin rengini değiştirse de, Maksut kararlıdır.

Bir yandan çocuk sahibi olacağı için çok mutlu olan Defne… Diğer yandan Elif ve karnında taşıdığı bebek… Artık Kahraman’ın atacağı her adım, olayların seyrini belirleyecektir.

Yapım: O3 Turkey Medya

Yönetmen: Ulaş İnaç

Senarist: Sema Ali Erol, Gülden Çakır ve Mahir Erol.

Oyuncular: Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler

 

Yayın Günü: 21 Ekim Salı

Yayın Saati: 20.30 / Yeni Bölüm- 2.blm

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 22 Ekim 2014

elif çok narin saf güzel yüzü var ben elif çok acıdım ya üzüldüm bir yanda annesi bir yanda kardeşi kim olsa aynı şeyi yapar taşıyıcı anne rolü oynayan elif çok iyi kahraman elif sahnesi çoğalsın çokgüzel yakışıyorlsr gerçekten 3. fragman verin

mehmetcan 22 Ekim 2014

dizi harika oyuncular harika özcandeniz muhteşem ya verdiği rolleri çok güçlü yeni filmi sevimli ve tehlikeli merak içindeyim tanıtım çıksın

Sayfa da52 sorgu var. 0,727 saniyede yüklendi.