En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Deli Saraylı Dizisi – Show TV

Dizi Arşivi 9 Aralık, 01:01'de eklendi

Deli Saraylı Dizisi 11. ve Final  Bölümü 9 Aralık Cuma günü saat 20.00de Show Tv’de

Deli Saraylı 9 Bölüm Özeti:

Perizat Hüsrev’e karşı hissettiği duyguların farkına varır ve  Hüsrev’le aralarında giderek bir yakınlaşma başlar. William’ın ölmediğini ve gönderdiği mektubu Emir Zahir’in kendisinden sakladığını öğrenen Hüma ona bir ders vermeye karar verir. Emir Zahir’den umudu kesen Dilruba görevinden istifa ederek evden ayrılır…

Deli Saraylı yeni bölümü ile 9 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’da Show Tv’de…

Deli Saraylı 9. Bölüm Fragmanı


Genel Konusu:

Deli Saraylı Facebook Sayfası

Yıl 1920, yer İstanbul. 1. Dünya Savaşı’nda bozguna uğrayan Osmanlı’nın başkenti müttefikler tarafından işgal edilmiş durumda. Anadolu’nun İstanbul’dan bir bilgi akışına ihtiyacı var, İstanbul’un elitleri ise konudan bağımsız ‘tatlı’ bir hayat yaşıyorlar.

Sait Molla önderliğinde kurulan İngiliz Muhipleri Cemiyeti, İnglizlerle İstanbul cemiyet hayatını kaynaştırıyor. Bu noktada Deli Saraylı ve Hüsrev Binbaşı’ya bir görev veriliyor. Bu ekip İstanbul’da bir konak tutarak istihbarat sağlayacaklar. Yabancı oldukları cemiyet hayatına giren ekip, tam bir aile olarak kurulur, tüm aile fertleri (uşaktan ailenin çocuklarına kadar) istihbarat için çalışıyorlar.  Ancak yabancı oldukları bu ortamda herkes bol bol pot kırarlar…

Aşk ilişkileri, nefret, komiklik ve vatanseverlik temalarıyla Deli Saraylı tarihi bir komedi dizisi çok yakında Show TV’de.

Gani Müjde‘nin kaleme aldığı ve yine Perran Kutman ve Çetin Tekindor‘un başrolünü oynayacakları yepyepni bir dizi geliyor. Deli Saraylı. Süreç filmin yapımcılığında çekilecek olan dizide 1918-1923 yılları arasında İstanbul’un işgal edildiği yılları fon olarak kullanılacak. Dizide Perran Kutman ve Çetin Tekindor, Üzgünüm Leyla dizisinden sonra tekrar bir araya geliyorlar.

Son olarak  Bu Kalp Seni unutur Mu Dizisinde rol alan sevilen oyuncuu Melis Birkan‘da Deli Saraylı dizisinde rol alacak. Oyuncu Deli Saraylı dizisinde Merve karakterini oynayacak.

Aydın Bulut’un yönettiği tarihi komedi dizisinde Usta oyuncu Perran Kutman ile Çetin Tekindor’u buluşturan dizinin diğer erkek oyuncusu da Kenan Eceoldu.İstanbul’un işgal altında olduğu 1918 yılında geçen komedi dizisinde Kutman Deli Saraylı Nefise Sultan’ı,Tekindor Hüsrev Binbaşı’yı,Kenan Ece de Emirzahir karakterlerini canlandıracak. Dizinin diğer ağır topları Melis Birkan ve Özge Özpirinçi. İki oyuncu Perran Kutman’ın kızlarını oynayacaklar. Senaryosunu Gani Müjde‘nin kaleme aldığı dizi, Show TV’de ekrana gelecek.

DELİ SARAYLI FORUM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da47 sorgu var. 1,073 saniyede yüklendi.