En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Demir ile Su Aşkı Saf ve Çıkarsız

Dizi Magazin 6 Şubat, 04:29'de eklendi

Küçük Sırlar Kanal D’den Star TV’ye transfer olan Tims Production imzalı “Küçük Sırlar”, seyircinin en sevdiği gençlik dizilerinin başında geliyor. Yönetmenliğini Çevriye Demir’in üstlendiği dizide başrolleri Sinem Kobal, Burak Özçivit, İpek Karapınar, Kadir Doğulu ve Birkan Sokullu paylaşıyor. İstanbul’un en zengin ailelerinin çocuklarmın sıradışı, gösterişli ve ışıltılı hayatlarını konu alan dizide son dönemde tansiyon giderek artıyor.  Senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Aylin Alıveren’in yazdığı dizinin müziklerini Sarp Özdemiroğlu ile Erkin Arslan yapıyor.

Birkan Sokullu

“Demir ve Su aşkı saf ve çıkarsız”

Demir, artık ailesine karşı suskun değil ve Su’ya karşı meydan okuyor gibi… Ayşegül’le hazırladıkları bu oyun Su’yu etkiliyor mu?
Demir yükseldikçe özgüveni de artıyor. Bu özgüven sayesinde kendisine yanlış yapanlara da meydan okuyor. Ayşegül ile olan anlaşmaları da bu durumun bir parçası… Aslında Demir, Suyu kıskandırmak istiyor ve amacına da ulaşmış gözüküyor.

“Küçük Sırlar”dan sonra çevrenizden nasıl tepkiler alıyorsunuz?

“Küçük Sırlar” yayınlanmaya başladığı günden beri çok sevilen bir dizi. Ben de bu sevilen proje içinde olduğum için sokaktan çok güzel tepkiler alıyorum. Tabii çok izlenen bir dizi olmasından dolayı da insanlar dizi hakkındaki fikirlerini paylaşıyor. Bugüne kadar olumsuz hiçbir tepkiyle karşılaşmadım.

Demir’in Su’ya karşı olan aşkı nasıl anlatırsınız?
Demir’in Su’ya olan aşkı önceleri platonik olarak başlamıştı. Demir çevresinde en saf, dürüst ve iyi kalpli bulduğu Su’ya karşılık beklemeden aşıktı. Gelişen olaylar, araya giren insanlar Şüyu kötülüğün içine çekmesine rağmen, Demir hiçbir zaman aşkından vazgeçmedi. İkisinin arasındaki aşk için “Küçük Sırlar”daki en çıkarsız ve saf duygu diyebiliriz.

Çet ve Demir’in düşmanlığı barın işletmesini aldıktan sonra daha da kızıştı. Demir de artık “Küçük Sırlar”ın oyunlarına dahil olacak mı?
Su’nun Çetin’le birlikte olması bardağı taşıran son damlaydı. Demir’in bar işletmesini alması, Ömer’in desteğine itiraz etmemesinin altındaki en önemli nedenlerden biri. Demir’in Çet ve Su’ya karşı olan hırsı, onu bu oyunların içine dahil ederek Ayşegül gibi bir kızla planlar yapmasına kadar sürükledi. Şu sıralar Demir “Küçük Sırlar” oyunlarına yön veren adam oldu. Ayşegül’le Demir’in yakınlığı bir oyun olarak başladı. Ama Demir’deki değişimler Ayşegül’ü etkiliyor ve şaşırtıyor gibi…

Bu aşk gerçeğe dönüşebilir mi?
Ayşegül ve Demir yakınlaşması ikisinin de amaçlarına ulaşmasına yardımcı oluyor. Bunun dışında bu çıkar için başlayan arkadaşlık, duygusal gelişmeler getirir mi bilemiyorum. Şu an itibariyle böyle bir durum yok ama gün geçtikçe Demir’in yükselmesi, kendine olan güveninin yerine gelmesi, Ayşegül gibi bir kızın dikkatinden kaçmaz diye düşünüyorum.

….

Sinem Kobal

“Su hiç sevmediği oyunların peşinde”

Su bir türlü mutluluğu yakalayamadı. Bu konuda Su’nun da hataları var mı?
Su hassas ve kırılgan yapısının dışında güçlü durması ve aynı zamanda çevresinde dönen oyunlarla da mücadele etmesi gerektiğinin farkında. Ailesinde olan gelişmeler, halk basının evliliği ve evin içindeki ki yeni düzen de onu etkiliTabii ki, bazen hayatında karmaşalar yaşıyor ve yanlış kararlar aldığı da oluyor. Su kendisini, değil, hep başkalarını düşünüyor. Hep başkalarını mutlu etmek için kendini feda ediyor ama onlar bile Su’yu anlayamıyor, onu suçluyorlar. Su’yun fevri bir tarafı da var. Aslında kimseye değil, en çok kendine zarar veriyor. Bunca yaşadığı şeye karşı koruduğu iyi niyetini kaybetmiş değil ama o da büyüyor ve yaşadığı ya da yaşayacağı olaylar karşısında daha güçlü durmaya çalışıyor.

Su’yun Demir’e olan aşkım nasıl tanımlarsınız?
Demir ne kadar gerçek aşkı Su’da hissetse de aslında Su’yu hep yarı yolda bıraktı. Su ona her geldiğinde arkasını döndü. Onun bu ani çıkışları Su’yu Demir’den uzaklaşmaya zorladı. İnsanın ait olmadığı bir yerde yaşamak zorunda olması çok zordur. Su hiç ait olmadığı bir yerde, hiç sevmediği oyunların içinde kalmak zorunda olduğu için direniyor.

Su artık neler yapacak?
Uğruna savaştığı başta Demir ve Çet’in ona ihanet etmesi Su’yun hayatını değiştirecek. Su’yun artık yeni bir doğuşu olacak. Demir, Su’yun canını yakmak için Ayşegül’e yakınlaşıyor ve aslında amacına da ulaşıyor. Su’yun bu hayatın içinde sıkışıp kalması, içindeki masumiyetini değil ama hayattaki masumiyetini yavaş yavaş götürüyor.

Ayşegül’ün amacını bilmesine rağmen Su neden bu kadar sinirleniyor?
Demir, Su’yun Çet’e halen ayrılmak istediğini söyleyememesi yüzünden sinirli ve Su’yu kıskandırmak için Ayşegül’le yakınlaşıyor. Sonuçta birlikte çok fazla vakit geçirmeleri ve Demir’in sürekli Ayşegül’ün yanında olması ve Su’yun bunların bir oyun olduğunu daha bilmeyişi, onu kıskanması için yeterli sebepler. Fakat Demir’deki değişimleri şu an biz de bilmiyoruz. Bu değişimler bugüne kadar kimsenin fark etmediği Demir’i ortaya çıkartabilir. Belki de Demir Su’yun ona karşı hislerini anlar.
….

Milliyet Televizyon

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,258 saniyede yüklendi.