En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Demir Leydi Cuma Günü Sinemalarda

Sinema 12 Ocak, 03:35'de eklendi

Bir çok eleştirmen tarafından yaşayan en iyi kadın oyuncular arasında anılan Mery Streep yaklaşık 40 yıllık oyunculuk geçmişinde birbirinden farklı karaktere bürünüp üstün oyunculuk yeteneğini sergiledi ve rekor sayıda Oscar Ödüllerine aday gösterildi.

DEMİR LEYDİ’de canlandırdığı Margaret Thatcher karakteriyle En İyi Kadın Oyuncu (Drama) dalında Altın Küre adaylığını elde etti. 2 defa Oscar heykelini kucaklayan Streep, DEMİR LEYDİ ile bu yılki Oscar adayları için yine adından söz ettiriyor.

DEMİR LEYDİ filminin yönetmen koltuğunda Mamma Mia müzikalini sahnede ve beyaz perdede yöneten Phyllida Llloyd yer alıyor. Lloyd, Meryl Streep’in titizlikle ve aylarca çalıştığı Margaret Thatcher karakteri ile onu nasıl büyülediğini şu sözlerle anlatıyor. “Meryl rolünü yansıtmada çok yetenekli, sette müthiş bir lider; diğerlerinden çok daha enerjik; en son o yoruluyor; herkesten daha hazırlıklı; çevresinde olan biten her şeye dikkat ediyor; önsezileri inanılmaz ve filme enerjisini katmaktan hiç vazgeçmiyor. Hepimiz Margaret Thatcher’ın huzurundaymışız gibi hissediyorduk. O an bir kez daha fark ettim ki Merly devasa bir güç.”

Gücü ortaya koyan, azimle çalışan, zorluklara ve geleneklere boyun eğmeyen bir kadının olağanüstü hikayesinin anlatıldığı DEMİR LEYDİ bu Cuma gösterime girecek.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mDv0avcwsYY[/youtube]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,376 saniyede yüklendi.