En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Deniz Çakır ve Dolunay Soysert Şeffaf Oda’da

Tv'de Bu Hafta 4 Şubat, 14:32'de eklendi

Şeffaf Oda’da ilişkilere ayna tutuluyor.

İkili ilişkilerin farklılıklarını tiyatro sahnesine taşıyan “Cam” oyuncularından Deniz Çakır ve Dolunay Soysert bu hafta, Güneri Cıvaoğlu’nun konuğu oluyor.

  • Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Ferhunde karakteriyle ününe ün katan Deniz Çakır, “Cam” oyununda nasıl bir kadını canlandırıyor ? Bir süre ekranlarda görünmeyeceğini söyleyen genç oyuncu neden tiyatro oyununa hayır diyemedi ?
  • Yaprak Dökümü’nün acıklı sahnelerinden, komediye geçiş yapan Deniz Çakır bu değişime nasıl adapte oldu ? Komediyi mi seviyor yoksa oyunculuğu hüzünlü karakterlere mi yatkın ?
  • Cam’da aslında ne anlatılıyor, ilişkiler nasıl masaya yatırılıyor ? İnsanların birbirlerine söyledikleri yalanlar, birbirlerine oynadıkları oyunlar nasıl bir bir gün yüzüne çıkıyor ?
  • Dolunay Soysert oyunun metnini okuyunca ne hissetti ? Astrolojiye olan merakıyla tanınan oyuncu, yıldızlardan nasıl yardım alıyor ?
  • “Cam” oyununun galasında gönderdiği telgrafla alkol yasağını ti’ye alan oyunun yazarı Levent Kazak, içki servisi yönündeki gelişmeleri nasıl değiştirdi ?
  • Deniz Çakır evlilik için ne düşünüyor ? Evlenmeyi istiyor mu ? Neden “ben çocuk doğurmalıyım” diyor ? Dolunay Soysert evliliğini nasıl anlatıyor ?

Yayın Tarihi : 06 Şubat Pazar/2011

Yayın Saati : 13.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,044 saniyede yüklendi.