En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Deniz Yıldızı 1171.Bölümü ile Çarşamba Star’da

Tv'de Bu Hafta 10 Şubat, 17:23'de eklendi

Suna’yı kurtarmak için otele giden Can, Mustafa’yla tartışır. Bu tartışmada Mustafa, uzun zamandır yaptığı hafıza kaybı numarasını unutup açık verir. Mustafa’nın kötücül planının farkına varan ikili, öfkelenip mekanı terk ederler. Ancak Mustafa’nın Suna’yı bırakmaya niyeti yoktur.

Banu, Melih’i kalbinden söküp atmaya çalışır. Sabiha, bir sebeple Banu’yu Melih’in evine yollar. Banu, Melih ve Zeynep’i yakın bir halde görüp kahrolur. Oysa bilmediği şey Melih’in, Banu’yu hala unutmadığıdır ve gördüklerinin aslında düşündüğü gibi olmaması gerçeğidir.

Eylül’ü de alıp Korhan’la kaçmaya kararlı olan Gizem, evdekilere bırakmak üzere veda mektubu yazarken Sarp’a yakalanır. Gizem, Sarp’ı kandırmayı başarsa da, sevdiklerinden uzaklaşacak olmanın sıkıntısıyla perişan olmaktadır.

Yayın Günü : 11 Şubat ÇARŞAMBA  

Yayın Saati : 19.15 – YENİ BÖLÜM – hafta içi her gün

PROJE TASARIM : NİLGÜN SAĞYAŞAR

ÖZGÜN HİKAYE – ÖYKÜ : NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: Cantuğ TURAY (MELİH), Begüm TOPÇU TURAY (BANU), Serhat NALBANTOĞLU(BAHRİ), Tuan TUNALI(ÖZGÜR), Başak AKBAY   (PELİN), Meltem BAYTOK   (İKBAL), Artemis KARAMAN ALKOÇ (MEHVEŞ), Çağdaş SERTER (SUNA), Nermin UĞUR   (SABİHA), İlay Teryaki BELMAN (GİZEM), Mert ÖĞÜT (ENGİN), Tolga TECER (MUSTAFA),  Büşra ERTÜRK (AYŞE), Cihan ESEN (YUSUF), Yıldırım ŞİMŞEK (KAZIM), Gözde DURU (YILDIZ),Osman YAZICIOĞLU (SARP), Pervin BALCI (Şükran), Deniz SİPAHİ (NEHİR), Feyyaz GÜMÜŞ (KORHAN), Berna KONUR (KADRİYE), Temmuz Gürkan KARACA (ATAKAN), Berke ÜNAL (EFE), Murat Volkan BENLİ (CELAL), Melih GÖRGÜN (CAN).

SENARYO                        :  MODA SENARYO EVİ

YÖNETMENLER              :  AYŞE TÜGEN – NUJİN YILDIZ – FIRAT GÜRSOY

UYGULAYICI YAPIMCI   :  MEHMET ERİŞDİ

GENEL KOORDİNATÖR :  GÜLSEN U. ERİŞDİ – ALTAN YÜCEL

YAPIMCI                         :  NİLGÜN SAĞYAŞAR

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmet 10 Şubat 2015

Neden bölümleri yok perşembe cuma bölüm konusu verin

Sayfa da52 sorgu var. 0,543 saniyede yüklendi.