En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Diğer Yarım’ın 15. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar, Video Galeri 25 Eylül, 01:38'de eklendi

Esma’nın evlenme teklifini kabul etmesiyle Tarık’ı aileye sevdirme çalışmaları başlar. Poyraz kendisi gibi istenmeyen damat durumuna düşmemesi için Tarık’a elinden gelen yardımı yapar.

Tarık’tan şüphelenen Ecevit, Esma’yı kıskanır ve sıkıyönetime başlar. Ancak unuttuğu bir şey vardır. Esma ve Zeynep Tarık’la Esma’nın rahat görüşmesi için plan yapmaktan geri durmayacaktır. Bu planlar art arda gelen yanlış anlamalara sebep olur. Kimin kimi sevdiği arapsaçına dönmüştür.

Beklemediği bir anda Alp’in Zeynep’in eski sevgilisi olduğunu öğrenen Poyraz, büyük hayal kırıklığı yaşamakta ve kendini aptal yerine konmuş hissetmektedir. Zeynep’e normal olan bu durum Poyraz’a göre hayli anormaldir. Bu fikir ayrılığı ilişkilerinde ilk kavgayı etmelerine sebep olur.

Asiye’nin planıyla devreye sokulan Aynur da bir başka yanlış anlamanın sebebi olur. Gelin görümce toprağından diyen Afet, Herkül’ün evlilik teklifini kabul eder ve ailelerin tanışması için bir yemek düzenlenir. Ancak yemek üç kızı dört erkeğin istediği tuhaf bir cümbüşe dönüşür. 

Yayın Tarihi    : 26 Eylül 2014 / Cuma
Yayın Saati     : 20.00

Orhan Kılıç ve İpek Tuzcuoğlu

Orhan Kılıç ve İpek Tuzcuoğlu

Gülen Karaman ve İpek Tuzcuoğlu

Gülen Karaman ve İpek Tuzcuoğlu

Gonca Sarıyıldız ve İpek Tuzcuoğlu

Gonca Sarıyıldız ve İpek Tuzcuoğlu

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

demetekinist 25 Eylül 2014

Gülüceeez

Sayfa da56 sorgu var. 1,041 saniyede yüklendi.