En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Dikmen’e çamaşır yıkama ambargosu geliyor. Ankara’nın Dikmeni’nin 10. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 13 Mayıs, 03:21'de eklendi

Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm  011Kanal D’nin başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Şebnem Gürsoy, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Can Tolbas’ın paylaştıkları sevilen komedi dizisi “Ankara’nın Dikmeni” bu akşam da kahkaha ve eğlence dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Tilbe, Dikmen’in eve hiçbir katkısı olmadığı için Tahliye’ye, Dikmen’in çamaşırlarını yıkamaması talimatını verir. Bunu öğrenen Dikmen de, bir çamaşırhane bulur fakat, fiyatları öğrenince çamaşırlarını yıkatamaz ve bir leğen alıp eve gelir. Çamaşırlarını kendisi, eski usulle elde yıkayacaktır.

Beste’nin liseden arkadaşı Oytunç, Beste’yi almak için evine gelir. Bu sırada apartmanda Dikmen’le karşılaşınca onu kapıcı sanır. Dikmen kapıcı olmadığını bir türlü anlatamaz. Bunun üzerine Oytunç’a kendince bir ders verir.

Tilbe, Kültür Bakanlığı’nın yaptığı bir yarışmaya besteleyeceği bir eserle katılmak için hazırlanmıştır. Bestelediği eseri yazdığı nota kağıtlarına Tahliye su dökünce olanlar olur. Kovulmamak için Dikmen’den yardım ister. Dikmen de su dökülen kısmın notalarını yeniden yazar.

Yayın Tarihi :14 Mayıs Çarşamba/2014                                                                                  

Yayın Saati  :20.00

Ankara’nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4Wwom-RppgI[/youtube]

Ankara’nın Dikmeni 10. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,947 saniyede yüklendi.