En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Dinle Sevgili’yi diğer yapımlardan ayıran özellik

Dizi Magazin 13 Kasım, 05:36'de eklendi

Fox Tv’nin arkası yarın dizisi Dinle Sevgili’yi diğer dizilerden ayıran özelliğini dizinin başrol oyuncusu Zeynep Dörtkardeşler D-Smart’a açıkladı.

* ‘Dinle Sevgili’de canlandırdığınız karakterden biraz bahsedebilir misiniz?
Üniversitede radyo-televizyon okumuş, işine aşık, son derece dominant, kendi doğruları ve kararları olan, bunlardan asla sapmayan ‘Hande’yi canlandırıyorum. Mehmet’le (Cem Kılıç) üniversite radyosunda tanışıp beraber program yapan ve ona bu süreçte aşık olup birlikte kendi radyolarını açan, hayatı bundan sonra çok farklı bir noktaya sürüklenen bir karakter.

* Dizinin tanıtımında karakter ‘külkedisi’ olarak nitelendiriliyor. Gerçekten öyle mi?
Evet, Hande’nin durumu aslında tam olarak bir külkedisi hikayesi. Hayatının güzel gittiği noktalarda hep bir yerlerde saat 12’yi vuruyor ve araba balkabağına dönüşüyor.

* Haftanın beş günü yayınlanan bir dizide rol alıyorsunuz. Zor olmuyor mu?
Evet, zor oluyor ve çok yoğun geçiyor. Normale göre çok daha yoğun bir tempomuz var. Ama geri dönüşler olumlu oldukça tüm zorlukları bir anda unutuyoruz.

* ‘Dinle Sevgili’ için modern bir aşk hikayesi diyebilir miyiz?
Kesinlikle. ‘Dinle Sevgili’de, saf ve modern bir aşk hikayesi anlatıyoruz.

* Diziye başladıktan sonra radyo kanallarından herhangi bir yorum aldınız mı? 
Bu çok başka bir iş. Ciddi ve iyi bir şekilde bilinmesi gereken bir iş. Seve seve konuk olurum ve katılırım; ama sanırım elime alıp başlı başına bir program yürütemem.

* Dizide aşka dair sözlerle, şarkılar paylaşıyorsunuz. Bir radyo programına çıktınız diyelim; hangi şarkıyı, kime armağan ederdiniz ve neden?
Anneme, Candan Erçetin’den ‘Annem’i armağan ederdim. Nedeni o kadar çok ki, anlatılabilecek, tarif edilebilecek bir sevgi değil.

* ‘Dinle Sevgili’yi, diğer dizilerden ayıran en önemli özellik ne?
Fox, prime time’da yayınlanan günlük dizi kavramını Türkiye’ye getiren ilk kanal olma özelliğini taşıyor. Bu yönden baktığımızda, günlük dizi oluşu, samimi ve içinde aşk öğesinin bulunuşu, bizi diğer yapımlardan ayıran en önemli özellik.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,858 saniyede yüklendi.