En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Dizi TV” 1 Haziran Pazar günü saat 11.20 de atv’de

Tv'de Bu Hafta 31 Mayıs, 21:09'de eklendi

Özel röportajları, Yasak’ın kamera arkası
Karadayı, ve doksanlar’ın son bölüm özetleri, yer alıyor…
“Didem Uğurlu’nun sunduğu “Dizi TV”
1 Haziran Pazar günü saat 11.20 de atv’de…
Sakın kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 1 Haziran Pazar 2014
Yayın Saati : 11.20

BESTEMSU ÖZDEMİR : “MUHTEŞEM BİR DUYGU ÇOK DA UYUMLUYUZ NEBAHAT ABLA İLE 8. BÖLÜMDE BANYO SAHNESİ VARDI ÇOK UYUMLU OLDUĞUMUZ SÖYLENDİ. HERKESTEN ÇOK OLUMLU TEPKİ ALDIK. ..

TUVANA: “NEBAHAT VE ERKAN CANLA SAHNELERİ.SAHNE ARALARI BİRBİRİMİZE SARILARAK GEÇİYOR. NEBAHAT HANIMIN FİKRİNİ ALIYOORUM ERKAN BEYLE FAZLA SAHNEMİZ YOK, ONLARDAN ÖĞRENECEĞİM ÇOK ŞEY VAR, ALGILARI AÇTIM.”

NEBAHAT ÇEHRE: “ ERKAN CAN ÇOK İYİ BİR OYUNCU, İYİ OYUNCUDAN ALDIĞIN ELEKTİRİK SİZE YANSIYOR ONUN İÇİN ZANNEDİYORUM İYİ ANALAŞTIK”

NEBAHAT: “ZAMAN ZAMAN SORUYORUM KENDİME GÜÇLÜ MÜYÜM DİYE, ÇOK UFAK YAŞTA ALDIM SORUMLULUĞU, GÜÇLÜMÜYÜM BİLİYORUM AMA GÜÇLÜ OLMAYA ÇALIŞIYORUM.”

ERKAN CAN: “DİZİLERDE OYNADIĞIM KARAKTERLERİN TERSİ KÖTÜ BİR ADAM TAYYAR, HOŞUMA GİTTİ KENDİMİ DENEMEK ADINA SEVDİM ROLÜ”

ERKAN CAN “ÇOK GÜZEL GEÇİYOR NEBAHAT HANIMLA SAHNELERİMİZ, İYİ BİR ELEKTİRAK TUTTURDUK, KULİSTEKİ GÜZELLİKLER EKRANA YANSIR. KULİS ÇOK İYİ OLMALI ERTEM EĞİLMEZ NİYE ÖYLE YAPIYORDU ÇÜNKÜ O OYUNCULARIN HEPSİ AYNI EVDE YAŞIYOR ÇORBA KAYNIYOR DOSTLUK ARKADAŞLIK BEYAZ PERDEYE YANSIYOR.. BU KULİS DEDİĞİMİZ HAYATLA ÇOK ALAKALI..”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 0,697 saniyede yüklendi.