En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Doksanlar Dizisi – Atv

Dizi Arşivi, Yayın Akışı 20 Nisan, 01:00'de eklendi

Doksanlar Dizisi 42. Bölümü ile 20 Nisan 2014 Pazar Saat 20.00’de Atv’de

Necmettin, avukat bir erkek arkadaşıyla Feminik Deniz’i tanıştırınca, Emin kıyameti kopartır. Feminik Deniz, Necmettin sayesinde tanıştığı avukatla görüşmeye başlayınca Emin ne yapacak?

        Sevinç evde gün yapar. Şükran güne, hava atmak için kürküyle gelince, kadınlar arasında birbirinden komik anlar yaşanır. Bekir, eve kumandalı televizyon almak isterken, Sevinç kürk almak isteyince ortalık karışır.

        Öte yandan Atilla, bir barda sahne almaya başlar. Ve Özlem’i de davet eder. Özlem ailesini atlatıp bara gider ve başına umulmadık bir şey gelir.

DOKSANLAR 42. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yapım                       : Mint Prodüksiyon

Yapımcı                    : Birol Güven

Proje tasarım         : Mint Prodüksiyon

Yönetmen               : Müfit Can Saçıntı – Uğur Yağcıoğlu

Senaryo                   : Birol Güven – Sinan Biçici – Emre Kavuk

Müzik                                   : Aydın Sarman – Burcu Güven (DoReMinT)

Oyuncular               : Arif Erkin, Deniz Oral, Esra Dermancıoğlu, Renan Bilek, Sinem Yener Ekşioğlu, Ümit Erdim, Derya Şensoy, Erkan Köse, Atılay Uluışık, Açelya Akkoyun, Beste Bereket, Mehmet Ulusoy,  Erdal Bilingen, Gamze Gözalan, Zeynep Anıl, Anıl Altınöz,  Ayberk Aladar, Öykü Naz Altay, Onur Sermik, Merve Dizdar, Beren Demirkaya, Semiha Bezek, İbrahim Aslan, Pelin Öztekin, Adem Yılmaz, Ceren Gültekin, Yavuz Özboğa, Aytaç Uşun, Kıvanç Baran Aslan, Seymen Aydın, Okan Sağlam, Bülent Çidem, Kemal Erek

Yayın Tarihi        : 26 Haziran 2013 /Çarşamba

Yayın Saati         : 20.00

“Sokakta oynayan son çocukların dizisi” Doksanlar; Türkiye’nin 1990’lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi.

1990’lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardı.

Doksanlar; moda, giyim – kuşam, müzik vs. neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatacak.

Hikaye, 1990 yılının yaz aylarında başlar. İşini bilmeyen memur Bekir ve müteahhit Nuri Tuncay kardeşler, babalarına ait bir arsa yüzünden bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüşlerdir. İki ailenin reisleri ve eşleri bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadırlar. Bekir’in liseye giden Özlem ve ilkokul öğrencisi Zeynep, Nuri’nin ise biri nişanlanmak üzere olan Mustafa, lise öğrencisi Emre ve ilkokula giden Gökhan adında üç oğlu vardır.

İmkansız aşklar, ilk gençlik heyecanları, üniversite hayalleri, yırtma mücadeleleri, gelin kaynana çatışmaları, aileler, çocuklar…

Doksanlar Resimleri

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SBq4HogXpwc[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BZ5CX7B3AnQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z6YCddSz5fQ[/youtube]

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Rıza HAZIRBAŞ 06 Şubat 2014

5 şubat oynayan bölümde patlak eminin söyledigi türkü okadar hoşumuza gittiki hayran kaldık ailece hayranlıkla izledik. her bölümde olmasa bile ara sıra türkü söylettirirseniz memnun oluruz. sesi gerçek sesiyse mükemmel yorumluyor. teşekkür ederiz.

gülay 14 Mayıs 2014

DOKSANLAR DİZİSİ NEREDE YAHU NEDEN YOK ATV KANALINI TÜM DİZİLERİNİ TAKİP EDİYORUZ
PAZARTESİ KARADAYİ SALİ GÜNÜ KAÇAK ÇARŞAMBA GÜNÜ KARA PARA AŞK PERŞEMBE KURTLAR VADİSİ CUMA GÜNÜ (HUZUR SOKAĞİ ) YASAK CUMARTESİ GÜNÜ BUGUNUN SARAYLİSİ AMA PAZAR GÜNÜ DE HATASIZ KULU OLMAZI İSTEMİYORUZ DOKSANLAR DİZİSİNİ İSTİYORUZ LÜTFEN ATV KANALİNİ ÇOK SEVİYORDUM AMA DOKSANLAR DİZİ OLMAYINCA ÜZÜLÜYORUM İNŞALLAH DEVAM EDER BAŞKA KANALDA OLSA BİLE

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da53 sorgu var. 0,910 saniyede yüklendi.