En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Doktorlar Heyecan ve Duygu Yüklü Bir Bölümle Ekranlara Veda Ediyor…

Fragmanlar 13 Şubat, 15:01'de eklendi

Doktorlar Heyecan Ve Duygu Yüklü Bir Bölümle Ekranlara Veda Ediyor…
İsimsiz kahraman Suat mı? Suat’ın hayatta olduğunu ve hafızasını yitirdiğini öğrenen Zenan ona kendisini ve kızını hatırlatmak için bir video mektup hazırlar.
Ela’nın Suat olduğunu düşündüğü kimliği belirsiz yaralı ise komaya girer.
Ela, Levent ve Haldun, adamın Suat olduğundan emin olmadan Zenan’a hiçbir şey söylemeyecektir. Sonunda adamın eşyaları arasında Zenan ve Suat’a ait alyans bulununca adamın Suat olduğu netleşir. Ancak Zenan bu haberi dehşetle karşılar, komada ve ölmek üzere olan dağılmış haldeki hastanın Suat olduğunu kesinlikle kabul etmez ve adamın yanına gitmez.
Gülümsün’ün ölen nişanlısının kalbini taşıyan adam ameliyat olmak üzere hastaneye gelir. Gülümsün sırf Ali’nin kalbine yakın olabilmek için bu gerçeği Şevval’den saklar ve vakaya asistanlık eder. Gülümsün adamı Ali’ymiş gibi algılar ve duyguları karışır. Bu hem işini yapmasını engeller hem de Gülümsün’e aşık olan Ozan’ı üzer. Gülümsün sonunda Ali’nin kalbiyle Ozan arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
Arzu sara teşhisi konmuş genç bir hastadan sorumludur. Ancak gözlemleri sırasında kızın hastalığının sara olmadığını tespit eder. Bunu kesinleştirmek için kıza yapay kalp krizi geçirtilmesi gereklidir yani eğer Arzu’nun teşhisi yanlışsa kız ölebilir. Haldun bu işleme karşı çıkarken Murat kıza güvenir. Arzu hayatının en büyük  mesleki riskini alırken Murat’la aralarındaki bağ güçlenir.
Ölüm riski yaşadığında baba olmak istediğini anlayan Hasan bunun için evlenmeyi beklememeye karar verir.
Suat ve Zenan’ın yaşadıklarından etkilenen Ela ve Levent bir an önce evlenmeye karar verirler. Onlar sade bir nikahla yaşamlarını birleştirirken herkesin hayatı rayına girmeye başlamıştır…

Doktorlar Final Bölümü Fragmanı

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1150.snc4/149241_10150334106265131_208222380130_16029439_4266029_n.jpg’]http://213.74.22.18/video/dizi/doktorlar.flv[/pro-player]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,116 saniyede yüklendi.