En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Doktorum Çarşamba Günü 500. Programı ile Ekrana Geliyor

Tv Magazin, Tv'de Bu Hafta 16 Ocak, 03:19'de eklendi
Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya

“Doktorum” 500. bölümünü kutluyor

Kanal D’nin, artık bir ekran klasiği olan sağlık programı “Doktorum”, 18 Ocak Çarşamba günü 500. Bölümü ile ekrana gelecek.

Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları ve hafta içi her gün, saat 09.00’da canlı olarak ekrana gelen sağlık programı “Doktorum” 18 Ocak Çarşamba günü, 500. Bölümü ile ekrana gelecek ve bu büyük başarısını kutlayacak..

Kanal D, 24 Ağustos 2009’da bir ilke daha imza attı ve “Doktorum” programı yayın hayatına başladı. Hafta içi her sabah, hepsi de konusunda uzman, kariyerinin doruğunda öğretim üyeleri ve doktorlar, “Doktorum”a konuk oldular. Programa konuk olan uzman sayısı 1070’i buldu.

Konuklar gibi konular da ince elenip sık dokunarak seçildi. Seçilen konuların basit bir dille, eğlenceli ve somut materyallerle anlatılmasına özen gösterildi. Doktorum ekibi, sunucuları Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ve Zahide Yetiş’le birlikte, ekip ruhunun, büyük heyecanın, bilgi ve birikimin ekranda nasıl bir mucizevi etkiye sahip olacağını gösterdi.

UMUTSANIZ, SORUMLUSUNUZ DA

Doktorum ekranda tiryakilik yarattı, umut kapısı oldu. Bir doktor elinin dokunuşuna hasret binlerce insan, hastalarına, hastalıklarına “Doktorum”da derman aradı.
278 bin 800 hasta, telefonla “Doktorum”a başvurdu, dertlerine çare olundu.
1.800 hastanın tedavisi sağlandı.
Yalnızca Doktorum’a başvuranlarla yetinilmedi. Doktorum hastaların ayağına gitti, halk seminerleri düzenlendi.
“Doktorum Sağlık TIR”ıyla, 15 şehir dolaşılıp 5 bin hasta muayenesi yapıldı.
Bu hastaların hastanelere yönlendirilip tedavileri sağlandı.
Başarı grafiği yükseldikçe Doktorum’un sorumluluğu da arttı.Doktorum’un konuğu olan uzmanlar da “Doktorum” ekibinin sorumluluğunu paylaştı.
Almanya’ya, Afyon’a Trabzon’a, Ankara’ya, Bolu’ya, Konya’ya, Samsun’a, Tokat’a, Eskişehir’e gidildi. Doktorum’un doktorlarıyla hastalar evlerinde ziyaret edilip, tedavileri için sağlık kuruluşlarına götürüldü. Ameliyatları yaptırılıp, tedavileri planlandı.

DOKTORUM ÖDÜLE BOĞULDU
Doktorum yayın hayatına başladığı günden itibaren ilkeli tavrı, sorumluluk anlayışı ve halkla kurduğu sıcak köprü nedeniyle Sağlık Bakanlığı’nın, tabip odalarının, sivil toplum kuruluşlarının, belediyelerin, üniversitelerin ödül listelerinin ilk sıralarında yerini aldı.  Alınan ödül sayısı 50’yi buldu.

SAĞLIK BAKANI PROJELERİ “DOKTORUM”DA ANLATTI
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, “Doktorum” programına üç kez konuk olarak Domuz gribi, aile hekimliği gibi toplumu ilgilendiren uygulamalar hakkında açıklamalar yapıp, bilgi verdi.
Doktorum’u zaman zaman ünlüler de ziyaret etti. Uğur Dündar, Cem Yılmaz, Hülya Avşar, Gülben Ergen ve Beyazıt Öztürk gibi ünlü konuklar, Doktorum’a katılıp kendi deneyimlerini paylaştılar.

“Doktorum”, 18 Ocak Çarşamba günü, 3. Sezonunda, 500. Programıyla bu büyük başarılarını kutlayacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,740 saniyede yüklendi.