En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Dünyayı değiştiren Bambaşka- Style by Jury Fox’ta!

Tv'de Bu Hafta 18 Şubat, 12:32'de eklendi

Değişmek iddialıdır, cesaret ister… Bir haftada, tepeden tırnağa bambaşka biri olmak ise mucize! Bambaşka- Style By Jury mucizeleri gerçeğe dönüştürüyor. Ufak tefek değişikler bir hayatı nasıl mı değiştirecek?

Görünmez camın ardındaki jürinin sert eleştirilerine hedef olan katılımcı, adım adım mucize bir değişim yaşarken, FOX izleyicileri de bu müthiş değişimin en yakın şahitleri oluyor. Katılımcı, yedi günün sonunda şıklığı ve güzelliğiyle herkesi şaşırtırken, gözyaşı, güvensizlik hatta korkular yerini, kendine güven ve mutluluğa bırakıyor.

“Bambaşka – style by jury” nin bu haftaki şanslı adayı, Nilüfer Keskin. Çift taraflı aynanın ardındaki jürinin eleştiri oklarına hedef olan Nilüfer Keskin, yedi günün sonunda şıklığı ve güzelliğiyle herkesi şaşırtacak.

41 yaşındaki Nilüfer Keskin’in yedi günde nasıl bambaşka biri olduğuna milyonlar fox ekranından şahit olacak. Bu keyifli yolculukta Nilüfer Keskin’e herkesin yakından tanıdığı uzmanlar eşlik edecek.

Dünya televizyonlarında yıllardır izlgiyle izlenen “Bambaşka – Style by Jury”, Tuğçe Kurt’un sunumuyla 20 Şubat saat 12.30’da FOX’ta…

Yayın Günü: 20 Şubat Pazar 3. Bölüm- Yeni

Yayın Saati:12:30

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,001 saniyede yüklendi.