En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Dünyayı Geziyorum Pazar Günü KanalTürk’de

Tv'de Bu Hafta 25 Mayıs, 14:10'de eklendi

 

Özlem Tunca

DÜNYAYI GEZİYORUM-(27.05.2012)

 

DÜNYAYI GEZİYORUM’DA KARADAĞ VE BOSNA-HERSEK TOPRAKLARINA DAVETLİSİNİZ

 

Ekranların en sevilen gezi-belgesel programı Dünyayı Geziyorum, dünyanın eşsiz güzelliklerini sizlerle buluşturuyor.

Özlem Tunca’nın hazırlayıp sunduğu, Yasin Esirgenç’in yönettiği programda bu hafta tüm dünyanın ilgi gösterdiği, yoğun turist çeken iki tane Balkan incisi ülke geliyor ekranlara. Karadağ Cumhuriyeti ve Bosna-Hersek’in eşsiz köşelerinden, eşsiz görüntüler sizi bekliyor…

 

Yaz mevsiminin binbir güzellikleriyle dolu olan bu iki ülkenin saçtığı sıcaklık karşısında yerlerinizden kalkmak istemeyeceksiniz.

 

Karadağ’da gezilecek öyle çok köşe var ki, Kotor’dan başlayıp, uzun ince bir yolda Karadağ’ın en ince ayrıntıları, tüm güzellikleri sunulacak sizlere.

 

Bosna-Hersek… Tarifi olmayan güzelliklerin yurdu, dostluğun, barışın her daim göklerde dalgalanmasını dileyen kişilerin toprakları. Burda tarihin en görkemlisi gelecek evlerinize. Mostar kentinin güzellikleri, özellikleri sizleri bekliyor. Kentin olmazsa olmazı, simgesi haline gelen Mostar Köprüsü’de Dünyayı Geziyorum’da.

 

Bosna-Hersek keşfe değer bir ülke. Herköşesi atalarımızın anılarıyla dolu. İşte ata yadigarı bir kent daha sizlerin beğenisine sunulacak Poçitel Köyü. Eski bir Türk köyü olan muhteşem köyün zenginlikleri, doğasının güzelliği ve yapılanın orijinalliği karşısında şaşırıp kalacaksınız.

 

Dünyayı Geziyorum bu hafta yine dopdolu konularla sizleri bekliyor. Balkanların en nadide köşelerini Dünyayı Geziyorum farkıyla keşfetmek için Dünyayı Geziyorum’u sakın kaçırmayın…

 

Dünyayı Geziyorum 27 Mayıs pazar günü saat 14.30’da Kanaltürk’te…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 0,809 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort