En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Dünyayı Geziyorum’da Keyif Dolu Ülke Sri Lanka

Tv'de Bu Hafta 15 Şubat, 11:33'de eklendi

Dünyayı Geziyorum - Sri Lanka izle 02Ekranların en sevilen gezi belgesel programı DÜNYAYI GEZİYORUM bu hafta yine dopdolu

Özlem Tunca’nın hazırlayıp sunduğu, Yasin Esirgenç’in yönettiği renkli programda bu hafta; Asya’nın en gözde tatil ülkelerinden biri Sri Lanka geliyor ekranlara.

Sri Lanka’dan daha önce hiç görmediğiniz yaşamlar, bilmediğiniz ilginç konular sizlerle olacak.

Sri Lanka demek tatil, güneş, kum, deniz demek. Dünyayı Geziyorum’da bu hafta bu güzelliklere doyacaksınız. Pırıl pırıl, turkuaz renkli Sri Lanka denizi ve olmazsa olmaz plajları sizleri bekliyor.

Yöresel yaşamlarda Dünyayı Geziyorum’da. Plajın bol bol tadını çıkaran Sri Lanka’lılar sporlarını da plaj köşelerinde yapıyorlar.

Sri Lanka için turist merkezi sayılan ilginç tapınaklar da Dünyayı Geziyorum’da.

Dünyayı Geziyorum - Sri Lanka izle 01Sri Lanka yemyeşil doğası içinde ne hazineler gizliyor. Bin bir çeşitte baharatları var. Bu baharatların keşfi size keyif verecek.

Yöresel danslarda bu muhteşem program içinde yer alacak. Sri Lanka’nın ilginç mi ilginç, ateşlerde yanarak yapılan dansını gözlerinizi alamadan izleyeceksiniz…

Sri Lanka’nın en meşhur gezi rotaları arasında Sigiriya bulunuyor. Gezgin ekibimizin uğradığı Sigiriya heybetiyle sizi büyüleyecek.200mt. yükseklikteki dağa tırmanan ekibimizin serüvenini sakın kaçırmayın.

Sri Lanka’nın en özel yanlarından biri Filleri. Sunucumuz Özlem Tunca Sri Lanka’lı fillerinde tadına varıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 0,498 saniyede yüklendi.