En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Eda, Yağmur’un mutluluğu için nasıl bir karar alacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 7 Şubat, 14:50'de eklendi

Nisa’nın çılgınca hareketi Harun’a kız kardeşinin durumunun ne kadar ciddi olduğunu bir kere daha göstermiştir. Doktorun Nisa’yı hastanede kontrol altına alma önerisine önce karşı çıkan Harun, daha sonra bu ısrarından vazgeçecektir. Bu arada Nisa’ya olanları öğrenen Burak beklenmedik bir şekilde Batu’nun karşısına dikilir. Batu’nun ise buna yanıtı çok sert olacaktır.

Son yaşananlar yüzünden acı dolu günler geçiren Eda için en önemli şey kızının mutluluğudur ve bunun için duygularını bir kenara bırakmaya karar verir. Aldığı karardan mutluluk duyacak olan ise sadece Yağmur’dur. Harun ve Eda’yı bekleyen ise acı ve gözyaşıdır.

Cemil, çocuklarının da desteğiyle eve döner. Ancak Türkan bu fikre hala sıcak bakmamaktadır. Ancak Cemil’in ne kadar kararlı olduğunu görecektir. Eda’nın Yağmur’la birlikte eve gelmesi Güler ailesi için tatlı bir sürpriz olurken, Cemil de ilk kez gördüğü Yağmur karşısında hayatının en zor ve duygusal anlarını yaşayacaktır.

Harun elindeki Dinçer’i kullanarak Kenan’a (Batu’ya) bir tuzak kurar ancak Kenan hafife alınacak bir düşman olmadığını bir kez daha gösterecektir. Artık Batu’nun yapması gereken tek bir şey kalmıştır. Onu işaret eden kanıtları ortadan kaldırmak. Ve bunun için de her şeyi yapmaya kararlıdır.

Eda, Aras’ın beklenmedik teklifini kabul etmekle Harun’la aralarındaki uçurumu daha da keskinleştirir. İki aşık arasında esen sert rüzgarlar giderek fırtınaya dönüşecektir. İçinde aşk, nefret ve kıskançlık olan bir fırtına.

Yayın Tarihi : 9 Şubat 2011 / Çarşamba

Yayın Saati : 22.45

Unutulmaz 70. Bölüm Fragmanı

Unutulmaz 70. Bölüm Resimleri

Gözde Mukavelat ve Mert Yavuzcan

Ahmet Uz ve Özlem Yılmaz

****

BU BÖLÜMÜN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

****

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,238 saniyede yüklendi.