En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Es-Es Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi 30 Mart, 00:00'de eklendi

Es-Es Dizisi 21. Bölüm Özeti

“BABASIZ ÇOCUKLAR KOROSU”

“Uçurum kenarında büyüyen ağaç gibidir babasız çocuklar. Uçurumun boşluğuna savrulacak diye bir türlü kök salamazlar hayata. Babasının sevgisi bir gölge gibi düşmezse insanın üzerine, deliksiz bir uyku yasaktır ona. Her sabah korkuya bulanmış bir kalple günaydın derler yaşama. Hani bazen uykunun arasında sıçrayıpta uyanırız ya, hayatın içinde de bir çok kez irkilir baba şefkatinden mahrum kalmış çocuklar. Ellerinden hep bir şeyler alınacakmış gibi yaşarlar, kaybetme korkusu bir deri gibi yapışmıştır üstlerine. Bu yüzden hazırlıksız yakalanırlar bütün sağnaklara. Üşümeleri bundandır. Çok sıkı tutarlar kendilerine uzanan eli. Bazen acıttıklarının farkına varmazlar. Bırakıp gitmesinden korkarlar o elin. Çünkü daha başlarken hayat çok şey çalmıştır onlardan.

Zamansız giden babayla, sevgisini hiç göstermeyen baba arasında pek fark yoktur aslında. İkisi de doldurulamaz boşluklar bırakır çocukların hayatında…”

Yaşadığı hayattan kurtulmak isteyen Tercan için Yahya’nın teklifi baş döndürücüdür. Ancak kardeşiyle tüm çatışmalarına, kavgalarına gürültülerine rağmen aynı karında hayat bulmuş, aynı adama baba demişlerdir. Tercan, Yahya’nın teklifini geri çevirir. Yahya ise, Tercan’ı ikna edebilmek için elinden geleni yapacaktır. Ne var ki talih, Yahya’dan yana göz kırpar ve Tercan, Uras’ın kendisine ihanet ettiğini düşünmesine neden olacak bir olay yaşar. Öte yandan İrem, annesinin bir şeyler sakladığından şüphelenir ve öğrenmeye çalışır. Babasının cinayetini aydınlatacak en önemli kanıtın annesi tarafından yanlış ellere teslim edildiğini öğrenince çılgına döner. Hayatta nasıl ki aydınlık ve karanlık iç içeyse, İrem’in dünyasında da öyle olur. Bir yandan sevdiği adamın katil olmadığını öğrenirken diğer yandan annesinden olur… Hatasını telafi etmek için Uras’a yaklaştığındaysa, Uras’ın kırgınlığıyla yüzleşmek zorunda kalır. Uras, evet sevdiği kızın gözünde aklanmıştır ama cinayetin sorumluları hala bulunmamıştır. Ancak Uras’ın yaşayacağı sürpriz pek çok şeye gebedir.

 Ahmet Rıfat Şungar Resimleri ve Biyografisi

Tim’s’ten yeni gençlik dizisi
Kavak Yelleri, Melekler Korusun gibi sevilen gençlik dizilerine imza atan Tim’s Production,yeni bir gençlik dizisi daha çekmeye hazırlanıyor. Çekimleri 20 Temmuz’da  Eskişehir’de başlanan Es-Es isimli dizide, genç kuşak oyuncularla usta tiyatrocular buluşacak. Dizide başlıca rolleri Türkiye Güzeli Leyla Lidya Tuğutlu, Berk Hakman, Derya  Alabora, Erdal Beşikcioğlu ve Nuri Bilge Ceylan‘ın Altın Palmiye Ödüllü son filmi “3 Maymun“daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken ödüllü oyuncu Ahmet Rıfat Şungar paylaşacak.Dizinin Yönetmenliğini Bahadır İnce yaparken,
dizinin Müzikleri Cem Özkan tarafından yapılmaktadır.

Herkes Şanslı doğmuyor!

Hayata 1-0 yenik başlayanların, belkide kazananların hikayesi: ES-ES

Kimileri şanslı doğar!
Lüks bir semtte yaşar, iyi okullarda okur, kolay iş bulur, en güzel kızı kapar, babası ona en iyi arabayı alır. Hayat kolaydır onun için.

Kimileri de şanssız doğar!
Yoksul bir mahellede yaşar ,iyi okullarda okuyamaz, iş bulamaz. Doğduğu gün kaderi çizilmiştir, zor bir hayatın içine düşer.
Dener, çabalar ama çoğu zaman başaramaz,tutunamaz. Bir şekilde suça bulaşıp sabıkalı olma dışında başka bir alternatifi olmaz hayatta..
Ama başka ne yapabilir ki?
Yaşadıkları onların tercihi değildir, pisliğin içine doğmuşlardır sonuçta. Etiketi yapıştırmak kolaydır ;
Sokak serserisi. Mahalle delikanlısı.
Aynı Uras gibi,

Geçmiş günahların gölgesi uzun olurmuş. Ne geçmişi peşini bırakacaktır ne de ona sokak serserisi gözüyle bakanların zulmünden kurtulacaktır Uras…
Ama kaderine ters gidecektir.
Yeni arkadaşları, yeni ortamı, yeni şehir aracılığıyla hayatını değiştirmeye, düzeltmeye, içine doğduğu çukurun pisliğinden kurtulmaya çalışacaktır.

Bazılarımız o gence ,el uzatmak, bir ışık olup önünü aydınlatmak, kaderini değiştirmek isteriz . Bir sokak serserisinin kendisine uzatılan eli tutması ve ışığa doğru ilerlemesinin hikayesi ES-ES.

Uras yeni umutların şehrine yol alacaktır. Eskişehir (namıdiğer ES-ES)’e Onun için bütün bu olanlar yeniden doğmaktır. Hele bir de aşık olduğu zaman.

Dizinin oyuncu kadrosu ise,

OYUNCULAR

Uras Solmaz – AHMET RIFAT ŞUNGAR
Işık ERDAL BEŞİKÇİOĞLU
Tercan Solmaz – BERK HAKMAN
Selmin Solmaz –  DERYA ALABORA
İrem LEYLA TUĞUTLU
Menekşe PINAR DİKİCİ
Azmi – UMUT KARADAĞ
Alaz – OLCAY YUSUFOĞLU
Dilşa-  BEYZA ŞEKERCİ
Gürel– SERTAN ERKAÇAN
Koray – MERT AYDIN
Rüya – SÜREYYA GÜZEL
Orhan-  NEZİH IŞITAN
Eşref – ŞAHİN ERGÜNEY
ERGÜN DEMİR

ES-ES DİZİSİ RESMİ WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Es-Es Dizisinden Görüntüler

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ezgi 12 Ağustos 2011

Es-Es i Geri İstiyoruz!

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da52 sorgu var. 0,950 saniyede yüklendi.